Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném húzni a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném húzni a pasim agyát! Nem akarom magam egyből neki adni, azt akarom, hogy szenvedjen kicsit, értem. Hogy csináljam? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Minden válaszra kíváncsi vagyok, pasiktól, lányoktól egyaránt!

Ha pasi vagy: mi tetszett a legjobban, amit a párotok csinált nektek, ebben a témakörben?


2008. dec. 29. 14:40
 1/10 Srapnel ***** válasza:
28%
Aki nekem ilyesmiket csinált, azt azonnal kihajítottam, ha meg még nem jöttünk össze, azzal a továbbiakban nem foglalkoztam. Kell a fenének a szenvedés, van nekem jobb dolgom, mint ilyen marhaságokban részt venni. Szóval csináld, megéri...
2008. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom kínozni, csak rögtön nem akarom odaadni magam. Valami kellemes előjátékra gondolok, pl. masszírozás, nem engedem, hogy hozzám érjen, csakhogy jobban felizguljon és jobban élvezze...
2008. dec. 29. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
ahham értem én: ) pl bilincseld meg;) tuti:D és úgy izgasd..kéresd magad, ..meg fog őrülni
2008. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
aham..erre én is gondoltam:) de közben mit csináljak? már majdnem mindent kipróbáltunk, szeretnék valami újat is nyújtani.
2008. dec. 29. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem vagy biztos a dolgodban, hogy itt keresel erre tanácsokat, akkor inkább ne merészkedj ilyen ingoványos talajra. Sokkal jobb ha először megismered rendesen és csak utána kezded el húzni az agyát másképp lehet, hogy addig huzod mig bepöccen.
2008. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A sztriptízt próbáltad már? :)

Az én pasim hülyét kapott, amikor táncoltam neki, és a végén egy szál harisnyatartóban voltam, persze bugyi nélkül! Arra vigyázz csak, hogy a "műsor" végéig ne érhessen hozzád. Jó szórakozást! :)

2008. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem nem akarsz dugni, csak hüjited! Na, ebbe a kategóriába bármi belefér!!!
2008. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bilincs+tánc, vetkőzés


és ha már teljesen kivan akkor elengeded...


ááá, így vesztettem el a szüzességem... szerinted mennyi ideig tartott ez után elmennem? :D:D

2008. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Srapnel ***** válasza:
Az első, lepontozott válaszoló vagyok. Legközelebb fogalmazz egyértelműbben, mert teljesen félreérthető volt a kérdésed: nem előjátékra vonatkozott első ránézésre, pedig te arra gondoltál.
2008. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem csak szólalj meg, azzal eléggé kínoztad hogy rögtön rád vesse magát ;)
2011. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!