Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nekem egy év után még nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem egy év után még nincs orgazmusom, és eddig sehogy, sosem volt. Vannak még így vele más lányok, van még rá remény? Kezdem föladni, hogy valaha is lesz, már sokféle tanácsot kaptam, masztizástól kezdve.

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem hasonló a problémám. egy éve nincsen orgazmusom, bárhogy csinálja a párom, kézzel, szájjal, szeretkezés közben, sehogysem. ő nekem az első, szóval előtte mással nem "próbálgattuk". nekem viszont maszturbálással sikerül, már egész fiatal koromban elkezdtem. nem tudom, van e rá remény, nekem személy szerint nem hiányzik, mert ugyanúgy élvezem vele a szexet, és tudom, hogy nekem ha lesz is valaha, nem lesz egyhamar, ugyanis ebbe azért lelki tényezők is beleszólnak elég sokat. szóval szerintem csak élvezd a dolgokat, és egyszer hátha összejön. a maszturbálást meg próbálhatod, hátha úgy sikerül, és akkor legközelebb meg fogod tudni mondani a párodnak, hogy mit hogyan csináljon.
2008. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak így rajtad kívül is, hidd el.


Egy nagyon fontos dolog: Ne AKARD elérni. Ha görcsölsz, sosem fog sikerülni.


A tanácsokat nyilván nem véletlenül kaptad. Megfogadtad őket? A masztizást szokták ajánlani leginkább, mivel így felfedezheti az ember a testét.


Bármit is teszel, soha ne görcsölj, mert akkor biztos, hogy nem fog sikerülni.

2008. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a párom az első . Csak azt nem tudom, hogy ne görcsöljek, mi az, hogy ne görcsöljek, elvégre nem görcsölök, vagy már az is az, ha rá gondolok, hogy miért nincs.
2008. dec. 29. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. és legfontosabb: ismerd meg a tested. Amíg te magad nem tudod, mi a jó neked, a pároddal sem igazán lesz jó az együttlét. A legtöbb nő képes csiklói orgazmusra. Legyen első célod, hogy ezt elérd.

1.) Nézz valami jó erotikus filmet. Képzeld magad a szereplők helyébe. Kezdd el simogatni magad. Lassan térj rá a csiklód ingerlésére. Kísérletezd ki, milyen nyomáserősség, gyorsaság kell, milyen irányba kell mozgatnod a kezed, hogy a legjobban élvezd.

2.) Merülj el egy finom illatos fürdővízben. Izgasd a csiklód a zuhany vízsugarával. Állítsd be kellemes hőmérsékletűre és alacsony víznyomásúra a vizet. Ha intenzívebb ingerlést akarsz, letekerheted a zuhany fejét. Kizárt, hogy ezzel a módszerrel ne legyen orgazmusod :)


A szexnél jól jön, ha megtaláljátok a G-pontod is, így hamarabb érsz el orgazmust is. Izgasd fel magad, majd keresd meg a G-pontod. A bejárattól 3-6 cm-re a has felőli oldalon találsz egy pontot, melynek ingerlése nagyon kellemes érzés. Egyeseknél pisilési inger is társul hozzá. Izgasd az ujjaddal, közben simogathatod a csiklódat is akár. Meglátod, így hamarabb érsz el csiklói orgazmust is.


Ha megtanultad elérni a csiklóorgazmust valamilyen módszerrel, a pároddal közösülve is hasznosíthatod. Előbb utóbb szex közben is lesz orgazmusod, csiklói biztosan.

Feküdjön a párod a hátára félig ülő helyzetben. Te ülj rá. Kezdj el lovagolni, közben a párod simogassa a csiklód. Ebben a pózban nagyon szuperül ingerlődik a G-pontod és a csiklód is egyben.


Ha bármi apró dologra is rájössz a masztizás során, közöld a pároddal is. Amit egyedül megtanultál, tanítsd meg a pároddal is és alkalmazzátok közösen is.

2008. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a nők többségénerk megy a csiklóorgazmus, ahogy írtad, de nekem eddig még nem ment, lehet, hogy a kisebbségbe tartozok. A G pont megvan, ingerlésre megduzzad, de akármeddig csináljuk, sajna csak a kellemetlen pisilési inger van. Ha lovagló pózba csináljuk, jó, de ennyi , akkor sem megyek el.De miért?
2008. dec. 29. 14:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na az szuper, hogy megvan a G-pontod. Azért én csak azt mondom, hajts a csiklóorgazmusra. Nem létezik, hogy ne sikerüljön. Légy kitartó, ne add fel! Csináld huzamosabb ideig az ingerlést, esetleg kicsit erősebben. Közben izgathatod a G-pontod. Próbáld ki, hogy megfeszíted, majd elernyeszted az izmaid, mintha a pisilést fognád vissza. Ettől jobban érzed a csiklóingerlést. Hátha nálad is beválik.
2008. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán ez is segíthet:

[link]

[link]

[link]

[link]


stb.

Esetleg vmi csiklóizgató játékszer, mint vibrátor vagy vakuum pumpa

2008. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el, ez az első fontos dolog! Próbáld meg megfogadni a tanácsokat amit kapsz! Ha eleve úgy indulsz neki h nem fog segíteni veszett ügy. Amúgy nekem az a problémám h szex közben nem mentem még el soha, amúgy van orgazmuson de csak ha szájjal ingerel ott lent. Ja és nekem még a G-pontom sincs meg, egyszer volt olyan szex közben mintha...de nem. Szóval ennyivel is előrébb jársz:)

Sok sikert és kitartás!

2008. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is a csiklót ingereljétek a pároddal, nekem ott könnyebb volt elmennem először. Feküdj a hátadra, tedd szét a lábad, csukjatok le minden villanyt, és próbálj meg ellazulni, és ne figyelj semmire.

A párod finoman és lassan, körkörösen nyalogassa a csiklódat, miközben az egyik ujjával ujjazon téged, de csak szép lassan és ne tövig, hanem csak finoman, ha megvan a G-pont akk arra koncentráljon, ha nincs akk csak simán ujjazzon. Még azt is lehet csinálni, hogy a másik kezével, ha szereted, a popsidat izgassa, persze akk azt az ujját, amivel a popsidhoz nyúlt, ne tegye máshová... :D Vagy ha esetleg a popsis módszer neked morbid, akk a szabad kezével húzza szét picit a csikló körül a bőrt a hasad felé, és akk lehet h csikisebb lesz neked... De mindent ne vadul, hanem csak finoman és lassan!


Sok sikert ;)

2008. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!