Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ma jött meg, holnap nálam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma jött meg, holnap nálam alszik a barátom 3 napig itt lesz és én borzasztóan szeretnék sexelni, mert ilyen alkalmunk nem nagyon lesz hogy 3 napig ketten együtt legyünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 10:16
 1/8 A kérdező kommentje:
a ma jött meg résznél a menstruációmra gondolok
2008. dec. 29. 10:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzitek taszítónak, akkor óvszerrel simán csinálhatjátok.


Ha igen, akkor rakj be egy tampont és petting ami belefér.

2008. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,az első 3 napon elég erős szokott lenni a menstruáció...én javasolom a fürdőszobát,zuhanyozás közben senkit sem fog zavarni h éppen menstruálsz,egyébként pedig tülcsit az ágyra magatok alá,és sex után szintén zuhany...de a menstruáció miatt ki ne hadjátok...volt h én sem hagytam ki :D
2008. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a nagy helyzet hogy én szűz vagyok még... vagyis ideális lenne ebben a 3 napban... de kicsit rossz most hogy megjött....:(csalódott vagyok
2008. dec. 29. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szüzen, menstruáció alatt, sztem halasszátok el....ez így milyen emlék lenne?Elötte el kellett volna kezdened bogyót szedni és azzal eltolhattad volna..., de így már...én nem most csinálnám a helyedben, mert elég kiábrándító:(bocsi
2008. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a barátod mondani fogja neked, hogy várjatok.
2008. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ki a dolgot. Ne parázz már még azon is az 1. szexnél, hogy jajj, megvan, mi lesz, összekenem stb.

Ilyenkor nagyobb a fertőzésveszély is, szal mindenképp használjatok gumit!

Mellesleg én pl. mensi alatt feleannyira sem élvezem a szexet, mint anélkül.

2008. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én azt javasolnám, várjatok még vele, ugyanis (nem akarlak megrémiszteni) az első -a legtöbb nőnél- némi fájdalommal jár egyrészt.

Másrész pedig -tapasztalatból mondom- menstruáció közben korántsem olyan kellemes, mint nélküle, sőt egy kicsit még fájdalmas is.

Szóval, ha összegzed a kettőt, nem biztos, hogy a legnagyszerűbb élményben lesz részed.

2008. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!