Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy férjnek hirtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férjnek hirtelen éjszakai magömlése lesz más nőről álmodik?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk házasok,egy éve beteg vagyok,műtét előtt állok, ezért ritka a sex.Egy ideje összejárunk egy házaspárral és mostanában a férjemnek többször volt éjjel magömlése.Nem látom jelét,hogy tetszenének egymásnak és úgy tűnik imád engem,de lehetséges,hogy mégis azzal a lánnyal álmodik.
2008. dec. 29. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy nem veled álmodik?

Azért ha már 5 éve vagy házasságban, illene tudnod pár dolgot a férfi fiziológiájáról.


Ami termelődik, annak ki kell jönnie, vagy kidurrannának a golyói. :D Na jó, igazából a sperma nem a golyóban tárolódik, ott csak termelődik, onnan továbbmegy egy kis zsákocskába a húgyhólyag közelébe.

2008. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Az éjszakai magömlés természetes folyamat, a herék folyamatosan termelik a spermiumokat és ezeknek valahol ki kell jönniük. Felnőtt korban ritka mivel általában aktív szexuális élet - vagy ennek hiányában maszturbálás - folyamán "megoldódik a probléma".


Ha mégsem, akkor akarattól független folyamatok döntik el, hogy mikor csorog ki. A férfi nem tudja befolyásolni az éjszakai magömlés megtörténtét, sem azt hogy közben miről álmodik.


Nem hiszem, hogy azon kellene gondolkodnod, miről álmodik. Ez csak úgy megtörténik, pont mint nálad a betegség ami miatt műtenek. Te sem tehetsz róla.


Nem vagyok tisztában az állapotoddal, de megjegyzem, hogy ha a fizikai képességeid engedik, akkor a férjedet egyéb módon is ki tudod elégíteni, mint a közösülés. A mellékelt ábra szerint annyira szeret téged, hogy nem keres máshol "megoldást", még csak nem is maszturbál. A szexuális élet teljes hiánya egy felnőtt férfi számára elég nagy streszt jelent.


Természetesen, ha fizikai képességeid nem engedik, nagy fájdalmaid vannak, vagy egyéb okok miatt nem tudod se orálisan, se kézzel kielégíteni, akkor nem elvárható tőled hogy bármit is tegyél.


Egy szó mint száz: Ne aggódj ezek miatt a dolgok miatt.


Remélem tudtam segíteni.

2008. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!