Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az ha a férfipartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az ha a férfipartner nem tud behatolni a noi nemi szervbe?

Figyelt kérdés

ez esetleg szorongást, feszultséget vagy felkészuletlenséget jelentene?

nos az van hogy a partnernek még az elso alkalom lett volna... meg aztán mintha azt is észre vettem volna h nem is bírta sokáig a merevedést a nemi szerve, bár nem akartam zavarba hozni ot még jobban,ezért nem igazán kérdeztem rá. én biztattam ot, hogy nem baj, van még idonk és gyakorlat teszi a mestert; de szeretnék segíteni neki ha lehet. meg aztán lehet hogy nem is benne van a hiba, hanem én bennem?


2008. jan. 5. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlás teszi a mestert ahogy irtad..

ha te gyakorlottabb vagy akkor vedd át a vezetést és helyezd fölé magad és irányitsd..ne hagyd a pácban szegényt, mert azt történt szegény kudarcként élte meg és hát "lekonyult"

hát reméljük, hogy ezek a sikertelen élmények nem szegik kedvét a további folytatáshoz..

biztasd és segitsd!!

2008. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nagyon izgult és azért történt meg! Sok gyakorlással meg együttléttel ez változni fog!
2008. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11%
lehet h mielőtt berakta volna már el is ment a látványtól.. megesik... és tényleg égő lehet számára... de próbáljátok meg hogy előtte sokat dumáltok a szexről és akk talán szokja vlamenyire ezt a "szexlégkört"...
2008. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!