Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hányszor van előváladéka egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor van előváladéka egy férfinak?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik a kérdés, de pont ezen agyaltam valamelyik nap, gondoltam megkérdezem... szex előtt mikor izgalmi állapotba kerül a férfi, akkor előváladéka lesz, kérdés, hogy ez csak egyszer jön ki belőle a tényleges élvezés előtt, vagy többször?
2008. dec. 28. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én magamon tapasztaltam, ez izgalmi állapotban többször is jöhet.
2008. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tapasztaltam hogy többször is jöhet... (leány:))
2008. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen a barátomnál is többször szokott jönni! :)
2008. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
folyamatoan jönnek a kéjcseppek :D
2008. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig akkor jön, amikor hirtelen valami nagyon kellemes :-)

Aztán egyszer csak nem az előváladék jön, hanem jön minden :-)

2008. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez előváladék vagy "angyalcseppek" - ezt nemrég hallottam, szerintem jópofa kifejezés :) - nem többször jön, hanem folyamatosan csorog. De csakúgy mint egy csöpögő csapnál, itt is folyamatosan cseppekben csorog ki.


Ha egy férfit folyamatos izgalmi állapotban tartasz, akkor ez gyakorlatilag folyamatos csorgást jelent ami egy idő után már nem cseppként jelenik meg, hanem azt veszed észre, hogy egyre "nedvesebb a környék". Szélsőséges esetben egy pasit annyi ideig is lehet húzni, hogy már majdnem olyan nedves legyen, mintha elélvezett volna, vagyis tocsogjon a farka az előváladéktól.


Ennek jó módja, ha ráteszel valamit, pl. a bugyidat és a kezeddel simogatod nagyon finoman a legérzékenyebb pontján, ezáltal lebegteted az orgazmus előtt. Idővel az egész bugyi tiszta lucskos lesz az előváladékától.


Jó móka... :)

2008. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) kis perverzek vagytok ;) én meg okosabb :D
2008. dec. 29. 08:25
 8/8 A kérdező kommentje:
mármint a válaszok után :)
2008. dec. 29. 08:26




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!