Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném kellemesebbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném kellemesebbé a puncim illatát?

Figyelt kérdés
Nincsen fertőzésem, nem erős illatú büdös, hanem inkább általános illatú. De szeretném valahogy illatosabbá tenni, nem a napi fürdésről van szó, mert van hogy kétszer is megfürdök egy nap. Van esetleg valami ötletetek?
2008. dec. 28. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek megvan a saját illata ott lent. Ha rendesen tisztálkodsz azon túl nem nagyon tudsz és nem is kell mit tenned. A pasik jó esetben rá is vannak indulva a párjuk puncijának illatára.


Ha a párod számára van valamilyen illat ami különösen tetszik neki, pl. egy parfüm, akkor egy cseppet tehetsz a puncid fölé (szigorúan csak olyan helyre ahol nem kerülhet a srác szájába, mert baromi keserű, tapasztalatból mondom :)), ez még rá tud tenni egy lapáttal.


Ha érzékeny az illatodra, akkor már ettől is kikészül.


Egy exbarátnőm tett olyat, hogy egyszer a nyilt utcán benyúlt mikor senki sem látta, aztán az orrom alá tolta a mutatóujját, hogy megszagoljam.


Ugye nem kell részleteznem, hogy mi történt utána...

2008. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Alapjába véve csak egy alkalomról lenne szó, szeretném arra az alkalomra kicsit megváltoztatni az illatát. :)
2008. dec. 28. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekem a fogamzásgátló szedés tette úgy mond más illatúvá könnyebb meg kellemesebb nem olyan sok (hüvelyi folyás). De ez lehet attól is hogy, vmi olyat eszel amit a szervezted így tudja csak feldolgozni. Szóval sok gyümölcs meg igyál sok vizet :)
2008. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A parfümöset lehet hogy kipróbálom:). Az tetszik nagyon.
2008. dec. 28. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sincs semmi baj, ha nem a napi tisztálkodással van a probléma. :) Akkor nem büdös... olyan, természetes. A pasiknak is van egyfajta "szaguk", de szerintem ez sem kellemetlen. Ha téged zavarna, esetleg vannak ilyen illatosított intim tisztálkodó kendők, esetleg egy-egy közelebbi pillanat előtt, elintézheted azzal is, bár az izét nem tudom milyen, hogy őszinte legyek. :D:D
2008. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
2 napig nemkell mosni szerintem csak izgatóbb lesz az illatud.
2008. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az intim törlőkendőt ne próbáld ki...az illata jó...de az íze borzalmas......ezeket a törlőkendőket ugyanis nem ilyen céllal gyártják....Csak abban az esetben javaslom ezt ha orálisan nem kerül kapcsolatba a párod a nemi szerveddel.
2008. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen sima vízzel mosd!
2009. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!