Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lesz az ondóval ha a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz az ondóval ha a pasim belémélvez? Úgy értem az kijön onnan vagy bennmarad?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrésze biztosan kifolyik, de teherbe is eshetsz tőle.
2008. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Is-is.


Ez így normális. Ne legyenek gátlásaid miatta. Idővel még az is lehet, hogy élvezni fogod. Szerintem erotikus és szexi ahogy kicsorog ill. nyomot hagy a bugyin. Van aki még játszani is szeret vele.


Egy része bent marad.

2008. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szedek tabit :)
2008. dec. 28. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Kifolyik, ajánlatos bekészíteni pár zsepit, vagy egy törülközőt. :P
2008. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú, az egyik barátnőm csinálta ezt a zsepis megoldást. Hogy én mennyire utáltam... :)
2008. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Törülköző szerintem is jobb.

Amúgy akció után ha a lány összecsukja a lábait, akkor nem igazán lehet látni, hogy mi hol csorog. És olyankor csorog a fiúból is, rendesen...


Kérdésedre pedig: egy része felszívódik, és pl. olyan hatása van, hogy jobb kedvű leszel tőle. Tehát nem csak magától a szextől - hanem ettől még külön jobb kedvű leszel.


Mindenórás nőnél pedig megindítja és könnyebbé teszi a szülést.

2008. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
A gravitáció megteszi a hatását. Kifolyik. Ha nem azonnal, akkor reggelre biztosan. A legjobb, ha nem akarsz napközben elázni, szeretkezés után felállsz, így a nagyja kifolyik. Mondjuk a törülközőre.
2008. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat!
2008. dec. 28. 17:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem zsepi...mert azt utána lehuzod a wc be..a törölközöt meg kimosod más ruhákkal ez sztem elég undorító:S

meg hát azért nem szokott egy törölközőnyi jönni:S

2008. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!