Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem szexelni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szexelni? A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt, kb 1 hónapja van köztünk szex is.

Figyelt kérdés

eddig csak hétvégente találkoztunk, most a karácsony miatt egész sok időt töltünk együtt. én szeretném ha lenne szex, simogatom, masszírozom, csókolgatom, és ő is, és érzem hogy áll neki ...

talán azt akarja hogy néhány napig ne legyünk együtt, és utána mégjobb legyen? vagy.. vagy miért nem akar engem?


2008. dec. 28. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezzel a problémával küszködök, sajna!:(

Úgy érzem ez vagy azért lehet mert fél tőlem, vagy mert tapasztalatlan! Nem is tudom igazán mit lehetne ezzel kezdeni! Kössz hogy feltetted ezt a kérdést!!

Ha tudnám a választ akkor segitenék, de én ugyan ebben a cipőben vagyok!

Aki tud segiteni jó lenne mert ki vagyok éhezve a barátomra nagyon!!!

2008. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Feltételezem meglehetősen fiatalok vagytok.


A srác valószínűleg fél.


A megoldás egyszerű: kezdeményezz te. Nem kell végig neked csinálnod mindent, de ha jól esik, akkor akár így is lehet.


Adj egyértelmű jeleket, masszírozd a farkát a nadrágon keresztül, nyúlj be a gatyájába, dörzsöld az ágyékodat az övéhez, stb...

2008. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy a mai pasiknak könyörögni kell a szexért.

Én barátom is megelégszik heti 1-2vel,nekem meg berreg a verebem rendesen...

2008. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"berreg a verebem?" :D
2008. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az első válasz adó vagyok!

23 éves vagyok, szereztem már elég tapasztalatot, de itt más a helyzet!

Amit leirtál az a barátomnál nem elég, már próbáltam!!

Lehet hogy bennem van a hiba, de inkább arra tudok gondolni hogy ő fél tőlem mert, ezt érezteti!

Nem tudok másra gondolni, esetleg van neki más!!!??

2008. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.


A srác vérmérséklete más mint a tied. Ez teljesen normális dolog. Próbáltad már megbeszélni vele?


Ez egy elég nehéz helyzet egyébként és képes tönkretenni a kapcsolatot is. Én naponta kívánom akár többször is. Az elmult hónapban egyszer jött össze a barátnőmmel. Átérzem a problémádat... :) Vagy inkább :(

2008. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Próbáltatok már beszélgetni erről? Mindig azt hallani, hogy a nő miatt nincs rendszeres avagy gyakori szexuális élet, most jó kicsit fordítva hallani. :) Nem értem, hogy ha már ilyen szinten van a kapcsolatotok, akkor miért fél tőled? Vagy egyáltalán mit tesz amivel a tudtodra adja, hogy most nem szeretné?


Az alapkérdést felvetőnek csak annyit tudnék mondani, hogy egy srác teste is kész lehet mindenre, ha a lelke nem akarja, veszett ügy. A csajoknál is így van ez, csak a srácoknál gyakrabban győz a test:) Neked is azt javaslom, hogy ha a helyzet nem javul, akkor beszélgess vele erről. Ha viszont a probléma csak pár napos, azzal nincs semmi baj. Ha együtt vagytok nem kell mindig szeretkezni. :)

Esteleg nem volt valami ami rosszul sült volna el az előző együttlétekben köztetek? Lehet hogy egy rossz emlék váltja ki belőle, hogy most inkább ne...

2008. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1#

Most igy belegondoltam kezd ebből elegem lenni!!!

neki kéne engem simogatnia, és kényeztetnie, stb...

mért én és mindig csak én kezdeményezzek!

Ja persze ha neki van kedve a szexhez én mindig készen állok, mert ügye egészséges nő vagyok és igénylem!!

Beszélgetni.. igen az lenne a legjobb, de ő pont nem olyan aki ilyen témákkal foglalkozna. Szerintem ő el van és kész!

Tudom hogy kivánja a szexet, de szerintem gátlásos!!

Abból gondolom, hogy nem szeret beszélni se róla!

2008. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Két dolog:


1. BESZÉLJ VELE! Nagyon fontos. Ébreszd rá, hogy a kapcsolatotok jövője múlhat a dolgon! Kérdezd meg mit tehetnél, hogy jobb legyen a szexuális életetek. Lehet, hogy félős, gátlásos, akkor pumpold ki belőle, akár gyengéd erőszakkal is hogy mire van szüksége. Lehet, hogy csak fél


2. Minden férfinak van gyenge pontja. Egy pasit el kell csábítani. Ugye azt mondanom sem kell, hogy csak úgy alanyi jogon ne várd, hogy bármit is tegyen. Nem tudom miként viselkedsz, ezért nem is ítélkezek, de ha tudod hogy kell elcsábítani, akkor használd ki az adottságaidat és őrítsd meg.


Csak akkor lehetsz biztos benne, hogy mindent megtettél, ha mindent beleadtál, csúcsrajáratva csábítottad és akkor sem sikerült kiváltani belőle, hogy ő kezdeményezzen.

2008. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy látszik tényleg fordul a kocka, hogy a fiúnál van a probléma...

Én távkapcsiban vagyok lassan 5 hónapja. Szintén kb. 1 hónapja van szex is köztünk, nem csak petting. Jó esetben heti 1-1,5 napot tudunk együtt tölteni. Na ezt az időt a legszívesebben végigszeretkezném. Napi többször is megkívánom, de a páromnak nincs kedve vagy hogy is mondjam, de a kedvemért általában mégis van szex. Ha már csináljuk, semmi gond, mert élvezi is, csak nekifutnia nehéz... Így legtöbbször én kezdeményezek. Az éhségével elméletileg semmi gond, mert normál esetben naponta maszturbál.

Ha több napot együtt vagyunk, akkor még a napi 1x-i szex is igen nyögvenyelős. A párom a fáradtsággal indokolja. Egyszerűen napi egynél többet fizikailag nem bír. Másodjára már nem lesz olyan merev és sokkal nehezebb felizgatni is.


Szóval ha testi akadálya van, nem nagyon van mit tenni. Ha az éhségével van a baj, az már igen komoly problémaforrás lehet. Én a helyedben rákérdeznék nyíltan. Keressétek meg együtt a problémát és próbáljatok megoldást találni. Próbálj megértő lenni, hátha csak átmeneti a probléma.

2008. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!