Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg nem tudta mi történik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem tudta mi történik, vagy csak hülyéskedett? Tegnap este lefeküdtem a barátommal. ő már 19 és nem szűz. mikor pózt váltottunk: ő volt felül, a lábaim a nyakába és elég mélyen bennem volt.

Figyelt kérdés
Sziasztok! tempósan csináltuk, és egyszer elkezdődtek ezek a "punci pukik" és az egyik annyira hangos volt, mintha tényleg szellentettem volna a brutál hatalmasat :S:S...mosolyogva rámnéz megkérdi hát ez mi olt? hát mondom szted? pumpálod a levegőt, akkor ha be megy, ki is kéne jönnie vhogy..próbáltam elhülyéskedni a dolgot, de nagyon égett a pofám :S:S:S...és azt mondta hát jólvan egészségedre..és folyttattuk, de ez nem 1x nem 2x fordult elő h ilyen hangos volt :S..nagyon ciki vooolt :\'( :(:(:(..félek, hogy nem hiszi el h nem én voltam..vagyis h nem direkt. lehet a többi barátnőjénél nem fordult elő ilyen, csak nálam ?:S am már tövv mint 6hónapja vagyunk együtt, 1hónapja élünk szexuális életet. nekem ő volt az első. hogyan tudnék ezen a problémámon segíteni?? :s pls.segítsetek!!!!!! (egy kétségbeesett 16 éves lány)
2008. dec. 28. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennél többet/jobbat senki se fog tudni mondani:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__12..

2008. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem beszéld meg a dolgot, mert ez természetes dolog nálam is előfordul néha és vérciki de ez van..ellene nem tudsz tenni semmit..ami bemegy ki is jön.
2008. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkivel előfordul, és nem ciki.

Az a pasi, akinek egy kis esze van, nem gondolja, hogy odapúztál.

2008. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Talán az segíthetne még ha megmutatnád neki ezt az oldalt. Hogy lássa nem csak te vagy így vele, minden csaj hátesik néha ezen, sőt nem is olyan ritkán. Ez a hang bár ciki, teljesen természetes, és ha egy srác elég érett, akkor többnyire vagy nevettek egy jó mindketten, vagy mintha nem is hallottatok volna semmit :)
2008. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. esetleg ezen intimtorna segíthetne? nagyon szeretnék valamit tenni ezellen, vagy legalábbis hogy ne legyen ennyi. :(
2008. dec. 28. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem ciki. Valszeg később rá fog jönni ő is. Egy volt bartnőmmel esett meg az, hogy már szeretkezés után feküdtünk egymás mellett és pedig nagyon erősen magamhoz szoritottam (szokásom). Ekkor ő is megeresztett egy ilyen punci-pukit nekem meg annyira tetszett, hogy elkezdtem hahotázni. Erre ő rávágja, hogy ez nem az amire gondolok. Én visszakérdeztem honnan tudja mire gondolok? Azonnak leesett neki is, hogy tudom mi volt ez és ezután már ketten nevettünk az egészen. :)
2008. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, az intim torna segít a dolgon.

Bár akkor sincs kizárva, hogy előfordul, mert én tornázom rendszeresen és néha szokott lenni. Bár nekem inkább csak akkor, ha hátulról csináljuk, de akkor sem mindig.

2008. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tudok konkrétumot is javasolni x) De persze beszéld meg vele a dolgokat, úgy lesz csak oké..

Ha nem vagy túlzottan duci, és úgy is be tud hatolni, ha nem rakod szét teljesen a lábad, vagy éppen hogy még jobban összeszorítod, akkor kevesebb az esély az ilyen punci-pukira (:

De nyugi, emiatt ne stersszelj. Gáz v. nem gáz, ennél többet nem lehet tenni.

Sok szerencsét

2008. dec. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mndenkinek a választ. :)..kicsit nyugodtabb vok =)..ezt a láb összezárós témát szoktuk csinálni és jó is (nekem) csak ő unja egy idő után azt a pózt :S...de azért köszi még 1x mindenkinek (:
2008. dec. 29. 10:53




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!