Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem hagyom magam, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyom magam, mikor oda kerül a sor? A barátommal lassan 8hónapja vagyunk együtt.Mikor beszélünk a szexről akkor úgy gondolom tényleg akarom, és kívánom is őt.

Figyelt kérdés
De mikor oda kerül a sor vhogy már nem akarom, és aztán megbánom, hogy mért nem hagytam magam?
2008. dec. 28. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz egyszerű: Félsz.


Akár bevallod magadnak, akár nem, ez a helyzet.


Beszéld meg a barátoddal, mond el neki, hogy nem vagy biztos magadban, legyen veled nagyon türelmes és kedves, adjon időt. Mond el, hogy te is szeretnéd, csak zavarodott vagy. Kérd meg, hogy segítsen, kezdeményezzen. Kérd meg, hogy legyen nagyon óvatos, türelmes, adjon időt neked.


Te pedig légy nyitott, engedd neki, hogy felfedezze a testedet. Ha tetszik, jól esik akkor adj neki visszajelzést. Ha valami kellemetlen, akkor kérd meg, hogy legyen óvatosabb.


Hidd el menni fog, csak egy kis türelem kell hozzá.

2008. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Talán azért mert te nem vagy olyan mint a mai lányok(ki r*bik) és kicsit udvarolni kellene neked. Lehet, hogy téged előtte meg kel hódítani, vagy az is lehet, hogy nem vagy szerelmes a barátodba igazán és ez kicsit összezavar.

De ami valószínűbb, hogy lehet, hogy azért félsz tőle mert a múltadban elkövettél egy hibát, pl.: kihasználtak téged, vagy volt egy 1éjszakás kalandod amit nagyon megbántál.

Beszélgetni kell erről a pároddal. Beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni...

2008. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Az első válasz nagyon korrekt! Ha valóban úgy érzed, hogy Ő az akinek szeretnéd "odaadni" magad. Az is lehet, hogy a lelked mélyén érzed, hogy nem ő az "igazi" és azért hátrálsz meg az utolsó pillanatban.
2008. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak:szűz vagyok még

és én szeretem!

2008. dec. 28. 11:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is így voltam ezzel...én is szűz voltam amikor összejöttem a barátommal és én 10 hónap után "adtam neki a szüzességem".

És ez a barátom és a te barátodtól is egy nagyon jó dolog h ennyit vár rád mert azt jelenti hogy szeret! :)

Nyugi majd menni fog! :)

2008. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok


Hát így már érthető.

Akkor mond meg a párodnak, hogy legyen türelmes, gyengéd és figyelmes. Te pedig bízz a barátodban, ha 8 hónapot kibírt akkor biztos nagyon fontos vagy számára.

2008. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi!!:)
2008. dec. 28. 12:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne úgy induljatok neki, hogy szex lesz belőle. Maszírozd meg, vagy ő téged. Segít ellazulni. Aztán vagy továbbmentek vagy nem. Lehet belőle egy kellemes beszélgetés is. Előbb-utóbb úgyis továbbmentek.
2008. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mintha 8 hónap olyan nagy idő lenne.....mennyi idősek vagytok?Sztem azért az is számit..
2008. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
16/15
2008. dec. 28. 12:39
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!