Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen volt nektek eddig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt nektek eddig a legjobb szex, mi okoz leginkább örömet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az, amikor egy barátnőm szerette volna ha olyan jó nekem a szex amennyire csak lehet, ezért nem hagyott békén addig, amíg minden apró kis vágyamat/perverziómat meg nem osztottam vele. Miután ezeket megtudta, az összeset kihasználta ellenem és gyakorlatilag folyamatosan izgalmi állapotban tartott. Több hónapig tartott, az egész egy álomszerű elnyújtott szeretkezésre hasonlított. Nem tudok ebből az időszakból kiemelni egy konkrét szeretkezést.


Azóta szilárdan hiszem, egy kapcsolat akkor tökéletes, ha a partnerekben (mindkettőben) benne van a mély vágy, hogy a másikat minél boldogabbá tegyék.

2008. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a leginkább az okoz örömet (és persze eddig az is volt a legjobb), ha a párom húzza az előjátékot, de annyira hogy szinte már az egész testem könyörög azért hogy lépjünk tovább. Persze tudni kell hozzá, hogy hol a határ, a végtelenségig nem lehet húzni, mert az már nem izgató, sokkal inkább hangulatromboló lenne. Én ezt szeretem, és amikor a srác irányít. Érezhetem hogy nő vagyok, és sokkal de sokkal törékenyebb mint egy srác. Nekem erre az érzésre szükségem van. :)
2008. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra borzasztó izgató, ha a leányzó az ölembe ül, majd hátradönt és a fejem fölött leszorítja a kezeimet. Nem kenyerem a szado szex, de ebben a kis játékosságban az tüzeli leginkább az embert, hogy nem kaphatod meg azonnal a másikat, kéreti magát, felhúz és neked "meg kell harcolnod" érte :D

A másik tippem még, amikor az ujjaddal finoman végigsimítod az ajkát és esetleg megnyalja, picit a szájába veszi az ujjad. Ettől plafonon vagyok :D

Ha pedig hosszú hajú a lány, akkor simítsa végig vele a hátadat. Paff :D

2008. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen a szadó nekem semmien formában nem jön be. Az elhúzott előjátékot már próbáltuk és nekünk i nagyon bejött. Azpedig biztos nagyon izgetó, ha több hónapig csak a te vágyaid vannak porondon!!! :)
2008. dec. 28. 16:31




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!