Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik mennyire követelik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mennyire követelik meg egy csajtól az orális szexet?

Figyelt kérdés
még nem csináltam, de nem is akarom mert számomra ez undorító...ha valaki szereti a lányt képes elfogadni h nem akarja leszopni?
2008. dec. 28. 02:57
 1/10 A kérdező kommentje:
félreírtam: pasik
2008. dec. 28. 02:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Szexben az a jó amit mindkét fél egyaránt élvez és mindketten benne vannak. Ha egy olyan pasit találsz akinek nem hiányik vagy nem kiváncsi rá, akkor minden OK lehet.
2008. dec. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
valtozo, ezert fontos, hogy olyan part talalj magadnak, akive hasonlk a szexualis vagyaitok. Az en parom nem koveteli meg, sot neha en akarom, de o nem szereti, ha csinalom, de amugy se vagyok oda erte, uhogy max neha az elojatek resze. Ezen nincs mit paraznod, ha ezert valaki elhagy, akkor az nem is erte meg. A masik hogy regebben ez is azt hittem, soha nem leszek kepes csinalni, de a szerelem sok mindent kihoz majd beloled.
2008. dec. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De ha neked is jó amit csinál, akkor viszonozhatod a kedvességét akár így is szerintem.

Ki kell próbálni, és meglátod lehet nem is olyan undorító mint ahogyan azt gondolod:):)

2008. dec. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha intelligens a férfi és szeret, megérti ha nem szereted. Az én párom se hisztizik, hogy csak hébe-hóba kapom be neki..
2008. dec. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi KÖVETELI, hogy szopják le, akkor azt sürgősen ott kell hagyni.


Ha undorodsz tőle, ne csináld, ilyen egyszerű.


Ugyanakkor azzal is légy tisztába, ez így nem feltétlenül jó. Valahogy kialakult benned ez az undor és ha akarod egy megfelelő férfival együtt túl tudsz ezen lépni. Ez rajtad áll.


Viszont a szexben soha nem szabad semmit sem követelni.

2008. dec. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Én egy pasi vagyok, és nem követelem.Ha valaki követel akkor hagyd el mert az egy tahó, és csak kihasznál téged. Amellett egy próbát megér mert az ex csajom is azt mondta eleinte h az milyen undorító meg minden, de amikor lefeküdtünk egymással akkor megkérdeztem h van-e kedve hozzá és azonnal rámvetette mgaát és leszopott. Szóval egy próbát megér. Jah és azóta a csaj imád szopni:D
2008. dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként csak annyit akarok hogy a barátnőm ugyan így volt, megismerkedtünk MSN-en, és hosszú idő után olyan volt , mintha egymásba szerettünk volna, megbeszéltük hogy találkozunk meg minden(csak messze lakott). Akkor beszéltünk róla, hogy én imádom ha leszopnak és nyalni is imádok, egyszerüen a szopással magáévá tud tenni egy lány.. Oda vagyok érte.. Kiderült hogy ő meg nem szeretné soha az életbe csinálni.. De az az igazság hogy nagyon sokat beszéltünk róla.. valahogy megszerette.. Közel költözött hozzám, találkozgattunk, 3. találkozásnál rá tudtam venni. Azóta több mint egy éve együtt vagyunk, egyszerüen annyira megszerette, akárhányszor találkozunk mindig ki szokott elégíteni szájjal.. Akármilyen vágyam van bármit elmondhatok megcsinálja, nagyon imádja. Szóval ezt csak azért hogy meg lehet szeretni.. Amúgy hány éves vagy? Én 17..
2008. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja még annyit fűznék hozzá hogy nincs olyan hogy megköveteli. A szexben azt kell csinálni, amit mindkét fél élvez.. Amit csak akartok. Én soha nem erőltettem semmit, mégis... Nem köletelik meg, csak imádják ezt a pasik, és a csajok többsége is, ha orálisan kényeztetik..(Utolsó válaszadó voltam)
2008. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semennyire. De Te se várd el Tőle hogy kinyaljon...Valamit-valamiért. Vagy egy önző nő vagy! De hadd ne mondjam, ha ezt kihagyod, életed nagy élményéről maradsz le.

Mármint hogy kinyalnak!!! Az én feleségem 2-3x elélvez egy nyalás alatt, s a többi még csak utána jön... De azért elmondhatnád mi benne az undoritó?

2008. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!