Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan tudom ha szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha szex közben egy nő elélvez?

Figyelt kérdés
erre szeretnék választ kapni, mivan ha pl én elmegyek 2szer de ő egyszer sem, és én erre honnan jövök rá?
2008. jan. 4. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legcélravezetőbb lenne ha megkérdeznéd tőle:) A kommunikáció a jó szex előfeltétele szerintem:).A nők orgazmusát gyakorlatilag nem lehet biztosan megállapítani, erre utaló jelek lehetnek az arc kipirosodása, az izmok megfeszülése, a hüvely ritmikus összehúzódása. De ez minden nőnél más és más lehet. Én például a lábujjaimat nyitom szét önkéntelenül orgazmus alatt:)
2008. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a legjobb ha megkérdezed, mert egy nő nagyon jól tud orgazmust szinleni, tapasztalatból tudom (nő vagyok)
2008. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

igazából a partnered arckifejezését kellene figyelned szex közben, ha tudod ..

ha olyasmit látsz az arcán aki az eufólikus-önkivületi állapotra utal akkor bizti ..

egyébként nem mindig kell az orgazmust hajkurászni, nem feltétele a szex-nek, attól még lehet jó..

nem tudom mióta vagytok együtt, de idővel kiismeritek egymás szokásait..

kérd, hogy mutassa meg neked, hogy jó ha csinálod...hol simogatod szex közben, egyébként ha aktus közben simogatod a csiklóját tutti siker!! :-))

2008. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Külső jelei is vannak.Zihálni kezd és a mellbimbói megduzzadnak.:D De figyeld meg milyen az arckifejezése.
2008. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
64%
Kit érdekel?
2011. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!