Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, ha együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha együtt vagyok a párommal és csiklói orgazmusom van (G-pontos ingerléssel), nem tudok még egyszer elmenni? Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

A 2. menetnél már jelentkezik a pisilési inger is (pedig szex előtt mindig elmegyek WC-re) és nem tudom/merem elengedni magam, pedig tudom, hogy nem pisilnék be. Mégis annyira zavaró ez az inger, hogy képtelen vagyok még 1x elmenni.


Másik kérdésem, miért van az, hogy ha élvezem a szexet, automatikusan megfeszítem a hüvelyizmaim és folyamatosan szorítom a párom péniszét? Hiába a síkosító, kicsit mindig kidörzsölődik (nem sebes, csak fokozottabban érzékeny lesz) a hüvelybejáratnál. Egyébként óvszerrel védekezünk, de nem hiszem, hogy amiatt dörzsölődnék ki. Hogyan tudnám irányítani az izmaim? Mit kéne tennem?


Egy kezdő lány : )


2008. dec. 27. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát van itt pár keveredés:


Van csikló orgazmus, hüvelyi orgazmus és g-pontos orgazmus. Az utóbbi kettő között van némi hasonlóság, de amit te írsz, hogy csiklói orgazmus g-pontos ingerléssel, na olyan nincs. :)


Elválasztva mindentől: a g-pont ingerlése pisilési ingert vált ki, ez normális. Nem fogsz bepisilni, de lehet, hogy ejakulálsz, vagyis kifolyik belőled egy kevés folyadék. Ez azonban nem pisi.


Ez egy természetes folyamat, semmi más megoldás nincs rá, minthogy elengeded magad és próbálod élvezni. Beszéld ezt meg a pároddal. Legyetek bátrak, csináljátok tovább. Előfordulhat, hogy csorog belőled pár csepp, de ezen nincs semmi szégyelni való.


A hüvely izomzat szorítása szex közben normális és ne akarj vele semmit se kezdeni. A férfinak kifejezetten örömforrás, ha a partnere szűk, erős hüvellyel rendelkezik. Ha kidörzsölődik, akkor használjatok jó sok sikosítót.

2008. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!