Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem jön be nekem ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön be nekem ha orálisan izgatnak? Amúgy minden ok. ! Van igy más is, hogy nem szereti? Lány vagyok amúgy.

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem jól csinálja. Ahhoz, hogy rákattanj találkoznod kéne egy olyan pasival aki jól csinálja. Én még nem találkoztam olyan nővel aki ne szeretném. VAgy még azt tudom elképzelni, hogy valami gátlás megakadályoz abban, hogy élvezd.
2008. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet nem arra figyelsz, vagy nem csinálja apárod elég izgatoan, én például nagyon szeretem, könnyen ellazulok töle :)probáld közbe a csiklodat izgatni vagy mond a párodnak hogy ö csinálja, vagy például ujjazon meg a nyelvével.. vagy szokta csinálni?
2008. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jól csinálta/ja a srác... :) Nálam is volt ilyen. Egy olyan kapcsolatból léptem ki, ahol a szex teljesen jó volt, a szerelem már kicsit megcsappant. Szóval ott ha orálisan izgatott a párom, remegett minden porcikám. Aztán a következő kapcsolatomban "lépjünk már tovább" téma volt eleinte, mert nem jól csinálta... valahogy nem úgy...

Próbáld megbeszélni vele, hogy hogy lehetne jobb. Ha használná közben a kezét, ha máshol izgatna a nyelvével, ha máshogy használná a nyelvét stb. Ha szeret meg fog érteni, és mindent meg fog tenni, hogy örömet szerezzen :)

2008. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is izgattak már orálisan, vagyis próbáltak, de én sem élveztem igazán. Jobbnak képzeltem. De lehet, hogy itt velem van a baj, mert az ujjazástól sem élveztem el, még nem is jöttek azok a jóleső sóhajok, vagy nyögések, amik ilyenkor szoktak.
2008. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem. 2szer engedtem meg életemben,akkor is kb 20másodpercig, mert rohadtul idegesítő érzés volt.. Amúgy a párom elfogadta hogy nem szeretem,és nyalás nélkül is abszolút jó a szex. ;)
2008. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszagondolok, a legelső partnereim közül egyik se csinálta jól, ezért nem is szerettem a dolgot.

Aztán jött egy pasi, aki csodákat művelt a nyelvével (meg minden mással is).

Hozzámentem :)

Ja és azóta szeretem, ha orálisan izgat :)

2008. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válazsadó! Hogy ugymondjam... helyes a bőgés!!! Igazad van . Sztem a fenti kislány csak 1/2 órára megkapnám, sztem oral fanatikus lenne belőle!!!
2008. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!