Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nézik melegnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik melegnek az igényes, borotvált, ápolt, jól öltözött (metroszexuális) férfiakat?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
A "jól öltözött" és a "metroszexuális" az két külön foglaom, ne keverd őket össze.
2008. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert a jól ápoltság a nagy átlag szerint nők ismérve. Ha meg férfi nőies benyomást kelt, azt meg melegnek kiáltják ki mindjárt. Biztosan vannak, akik erre buknak, bár én spec. nem ismerek olyan nőt, akinek tetszik az ilyen piperkőc stílus.
2008. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Sok nőnek bejön. Az igényesség, ápoltság, jólöltözöttség legalábbis. Ha viszont több időt tölt reggel a fürdőben mint én, az kiakasztó :)


A melegek közt sok a metroszexuális, és sztereotip mód összekapcsolódik ez a két fogalom. Egy lerobbant, igénytelen pasasról többnyire nem nagyon jut eszébe senkinek, hogy meleg, pedig lehet hogy az. Ez egy egyenlőre élő berögzült dolog. Majd elmúlik.

2008. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spec nagyon bejönnek a metroszexuális pasik :D:D és nekem nem az jut rögtön eszembe hogy meleg, hanem az, hogy igényes, ápolt és ez jó tulajdonság.
2008. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejönnek a metroszexuális férfia:P:) tetszik ahogy kinéznek. és hozzá se tudnék érni egy olyan férfihoz aki nem ápolt! valamint,a legtöbb férfi borotválkozik. semmi b uzis nincs ezekben a dolgokban
2008. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Nah igen, de mostmár ez olyan szinten trendi lett, h szinte mindn pasi füllbevalót rakat be, borotvállja a mellkasát, meg átveszik az ilyen b*zi szövegeket.. egy pasi akkor is lehet ápolt ha naponta megfürdik, fogat mos, és nem jár koszos ruhákban. A szánalmas média kezdi felfújni a dolgokat, h egy pasinak mostmár úgy kell kinéznie mint egy melegnek..szánalom..
2009. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sportolok,és eléggé tisztaságmániás fickó vagyok.Szerintem jobb dolog egy igényes tiszta partnerrel együtt lenni,mint valami kutyaszagú őstulokkal.Az hogy ki mennyit tölt tisztálkodási szokásaival,esetleg rituáléival,az ha nem akadályoz más közös porogramot túlzó mértékben,akkor el kell hogy fogadva legyen.Attól hogy vlaaki ápolt,vagy mert neki úgy tetszik férfi létére,hogy a rövidszőrű stílust szereti jobban a testén,még kizárt hogy homokos legyen.Azok a homoszexuálisak,akik a saját nemükre gerjednek, és konkrétan nőies elemek lelhetők fel rajtuk.Hosszú,nőies frizura,festett haj,fülbevalók,szemfestés,túlzó ékszerhasználat,én fel nem tennék semmilyen ékszert magamra. Körömfestés is elég homi dolog szerinem férfiaknál.
2010. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az a vicces, hogy azt hiszik egy borostás és FÉRFIAS FÉRFI (azaz karján-lábán szőr van) nem lehet ápolt. ugyan úgy igényes lehet... ha valaki 20 éves és a seggét is borotválja pasi létére, egészségére. 16 éves lány vagyok, és nem a tarzanokra bukok, de nem is a tetőtől talpig borotvált ,,izékre" nálam általában a beállított hajú, rózsaszín pólós, boortvált ,,mai pasik" csapják ki a biztosítékot... ha meg van lány, aki tényleg erre bukik, akkor valami agyi defektus lehet nála...
2011. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!