Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az mért van, hogy már 3....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért van, hogy már 3. alkalommal feküdtem le a barátommal és mikor megtörténik közben belül fáj. Szoval nem megy be tövig, és nem élvezzük. Mit szegyek?

Figyelt kérdés
Mi tegyek???
2008. dec. 27. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem vagy elég nedves és nem izgultál fel rendesen?
2008. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Használjatok síkosítót. Szinte mindenhol lehet már kapni, az óvszerek mellett szokott lenni. A durex nagyon jó, és sokáig tart (persze attól függ, mennyire vagytok intenzívek ;-)), bár nem olcsó.

Ez egy víz alapú anyag, az sem baj, ha szádba kerül, teljesen ártalmatlan. Ha pedig azzal együtt is kezdtek kiszáradni, egy kis nyálazás itt is, ott is, és úgy simán mennek a dolgok.

Ne adjátok fel, menni fog, jó lesz az! ;-)

2008. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

bocsi..a kérdésbe rosszul irtam: *Mit tegyek?

és válaszolva a kérdésekre, használunk sikositót.Nem lehet hogy nem fér belém? :(

2008. dec. 27. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, én is így voltam a párommal az elején. Kb az első 8 alkalommal mindig fájt az elején, utána jobb lett, de az is elég volt. Arról van csak szó hogy még nem vagy elég tág. Pár alkalom és el fog mulni :)Csináljátok ugy az elején hogy lassan hatol beléd, és nem kezd el rögtön mozogni benned, hanem vár egy kicsit. Azalatt ellazulnak az izmok, meg tágulsz picit, utána már könnyen fog menni. Sok sikert, remélem segitettem
2008. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!