Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az megcsalás ha valaki másokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalás ha valaki másokkal is szexel, de a pasija tudja ezt?

Figyelt kérdés
Ugy gondoltam, ha ö is ott van!
2008. dec. 27. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a megcsalás az, ha átvágod a másikat, ha a háta mögött teszel dolgokat. A többes szex nem megcsalás, és a szexben minden megengedett, ami minkét (vagyis az összes) félnek a kedvére van. Ez a ti magánügyetek.
2008. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
ha tud róla és ott van nem megcsalás, viszont érdekes kapcsolat lehet ha a pasid elviseli, hogy más fiúk dugnak előtte és végig is nézi...
2008. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat,léci irjatok még kiváncsi vagyok a véleményetekre!Senkit nem fogok lepontozni,én a negativ kritikátis szeretem abból is lehet tanulni!
2008. dec. 27. 13:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semiképp nem megcsalás,bár nem egészen értem a szituációt..ő is ott van,tehát gruppen szex? vagy ő csak nézi ahogy te szexelsz mással? ha valamelyik a kettő közül,és mindkettőtök élvezi a helyzetet,akkor abban nincsen semmi rossz,szerelemben és háborúban mindent szabad :-)
2008. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de szerintem nem lehet, valami jó a szexuális kapcsolatotok, ha másokat is rendszeresen bevesztek a "buliba".
2008. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a másik fél beleegyezésével szexelsz másokkal, az nem megcsalás. Legfeljebb nyitott kapcsolat, vagy nyitott emberek közti kapcsolat, akik sokmindent bevállalnak.
2008. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem az!Van nyitott kapcsolat is ami erről szól!Na meg a másik ha a pasinak bejön az hogy mással látja abnőjét hát akkor lelke rajta!Meg létezik a csoportos sex!2+1 , 1+2 fel állás !

Sok lány szeretné ha 2férfi kényeztetné de sokan nem merik ezt felvállalni mert féltik a kapcsolatukat!!Fiúk ugyanígy vannak ezzel!!!

2008. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadónak írnám: " Sok lány szeretné ha 2 férfi kényeztetné". Szerintem ha egy lány két férfi kezébe kerül, nem őt fogják kényeztetni, ha csak nem az egyik punciba másik szájba felállás kényeztetésnek mondható. Én ezt így látom.
2008. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
utolsó válasz adó a sexben az orális élmény nyújtása másnak az is örömet okoz!te nem élveted ha orálisan elégited ki a párod?ha nem akkor minek csinálod ha igen akkor meg miért írsz olyat hogy az nem kényeztetés?te azt sem tod hogy miről beszél!!amúgy meg létezik a lánynak a popsija is (mert ezt nem írtad oda)nem csak a szája meg a puncija!Igaz sok lány nem szereti de viszont amelyik megengedi az élvezi is!!nem szoktak csak úgy dolgokat engedni ,ha nem élvezel vmit akkor engeded hogy megcsinálják veled?vagy te megcsinálsz vmit ha nem élvezed?
2008. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha belegondoltok tök jó lehet egyszere másznak rád a pasik,egyszere kényeztenek meg puszilgatnak felvátval!Ebben mi rossz van?
2008. dec. 27. 15:42
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!