Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mar megcsaltam a paromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar megcsaltam a paromat többször is, de nem jött ra. Nem fog rájönni arra sem ha a legjobb barátjával csalom meg? Meg kiszeretnem probálni növel is ugy hogy a parom ott van.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem.en irtam azt a kerdest is ,hogy 3 pasival szeretnem ugyhogya harmadik a parom.
2008. dec. 27. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
szerintem kiábrándító egy nő lehetsz. Megcsalod a párod többször is, majd beakarsz vonni idegenegek. személy szerint undorítónak találom. lehet lepontozni, ez van. Ilyen barátnőm lenne.. szégyen!
2008. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Wow. Te nem vagy semmi:D:D

Legjobb baráttal megcsalni..áhh ez kész. Tervezed vagy mi? És ilyen a legjobb barátja is?:O Én sem vagyok jó kislány, de pofám nem lenne a pasim barátjának még csak közelébe se menni.

Lehet lepontozni, de ez igen gáz.

2008. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
deen ugyisszeretnem,hogy a parom meg en meg nok.szeretnem látni ahogy kikeszitsuk mi nok a paromat,biztoselvezne.elmondjam neki ez tetszene neki?a ferfiaknak tetszik nem?
2008. dec. 27. 12:39
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az tényleg a legjobb barátja, akkor elég hülyeség hogy rá akarsz mászni. Ugyanis a legjobb barát iylenkor ezt elmondja a barátjának, vagy ha nem akkor nem is a legjobb barát.

Sztem amúgy vissza kéne venni az állatias ösztöneidből.

Nem azért mert 3mal, meg egy nővel is akardod. Azzal még semmi baj. De az hogy folyton megcsalod csak mert megtetszik neked, ez-az(fű-fa ha úgy tetszik) nem civilizált emberre hanem vmi őskortól nem fejlődött ösztönei irányította élőlényre vall.

Azt meg hogy 3masban akarod nővel és a pároddal, azt vele beszéld meg, arra lehet hogy rá tudod venni. Az ilyesmi beindítja a pasik fantáziáját.

Jah és ne akard összeugrasztani a barátaival. Nem érsz neki annyit.

2008. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szexuális kapcsolat, akkor biztos tetszene neki, és valószínűleg az sem érdekelné, ha a barátjával lefeküdnél. Ha érzelmek is vannak a párod részéről, akkor undorító, hogy ilyeneken gondolkodsz....

Egyébként gyanítom, hogy nem lehetsz túl "értékes" nő, ha fűvel-fával lefekszel....

2008. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Mekkora qrva vagy:OO
2008. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Minek tartod akkor a barátodat, ha össze-vissza csalod? Honnan a fenéből tudjuk, hogy rá fog-e jönni? Lehet. Most lehet hogy lebuksz mint a gyöngyhalász...


A pároddal kellene megbeszélned, hogy szeretné-e egy másik pasi fenekét nézegetni, miközben együtt vagytok. Ízlések és pofonok...

2008. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem pontoztamle senkit ,orőlok a valaszoknak,nemoskori vagyok,,de imadom a szexet minden mennyisegben errol nem tehetek szertetem ejjel-nappal amikorcsak van ra idom esaki megtetszik...
2008. dec. 27. 12:44
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én imádkozom hogy a barátod észrevegye hogy mekkora egy b*dös k*rva vagy mielőtt mindenféle betegséget hozol rá! Szánalom! 3 férfival akarod? Egyik a vaginádba, másik szádba harmadik meg a seggedbe mi? hű-ha:D
2008. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
már írtam a másik kérdésedre is. Szerintem hagyd el a pasid és akkor kiélheted magad minden téren. A "barátjával", minden második férfival aki szembe jön veled az utcán, és nőkkel is. Nem hiszem, hogy ezt érdemli szegény srác, mert te nem tudsz nyugton maradni a pics@don. Ha ennyire viszket azzal ne őt alázd meg!!! És nem hiszem, hogy imádod őt, ahogy az előző kérdésedben írtad, mert ha szeretnéd egy kicsit is, nem vágnád át a fejét és nem aláznád meg ennyire. Érdekes egy szerelem...
2008. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!