Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném a párom kielégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a párom kielégíteni orálisan de még sosem csináltam ilyet (LÁNY vagyok) hogy is kéne neki kezdenem? Szóval a kérdésem annyi lenne hogy hogyan kell csinálni hogy nagyon jó legyen neki?

Figyelt kérdés
persze azért van némi fogalmam róla mivel utána olvastam már csak gondoltam ha olyanokat kérdezek akiknek már van tapasztalata az hasznosabb számomra! Köszi:)
2008. dec. 27. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... Arra figyelj, hogy a fogaidat semmiképp se használd illetve, hogy sok nyál legyen, különben nem lesz olyan jó érzés neki. A kézmozdulatok se legyenek hirtelenek, hanem azt is érzéssel csináld. A többi pedig szerintem már ízlés/kedvfüggő. Bele fogsz jönni, ne görcsölj :)
2008. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
próbáld ki egy banánnal :) nem vicc... sok tapasztalatot szerzel :D
2008. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátoddal szemben vagy,ha fekszik,akkor térdelj szembe a lába közé,majd ha már áll a farka és bekaptad,akkor mint a nyalókát.Nyelveddel maszírozd a makkját.Fel-le...stb,játsz vele,enyhén szívogasd,és ha már érzed,hogy jönni fog a cucc,megfeszül a pénisz,akkor vagy kézzel fejezd be,vagy ha már a szádba engeded,lényeg,hogy ne hagyd abba a bban a pillanatban,mert akkor élvez a legjobban.Engedd kia szád szélén,vagy akármi.
2008. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A barátod valószínűleg fogja mondani közben, hogy hogy a jó neki, de ha nem vagy ebben biztos, előtte nyugodtan meg is kérheted erre. Nagyon fontos szex közben (vagy előtte-utána :D ) a megfelelő kommunikáció. De nem csak a szavaiból fogod tudni, mikor, hogy jó neki, hanem egyéb jelzésekből is. Szerintem már önmagában értékelni fogja, hogy örömet akarsz neki szerezni, ne aggódj a tapasztalatlanságod miatt! Kérd meg, hogy szóljon vagy jelezzen, ha érzi, hogy élvez, akkor húzd el a fejed, és végezz intenzívebb, erősebb kézmozdulatokat! (Főleg ha kezdő vagy, szerintem ne próbálkozz a lenyeléssel, később sem kötelező.)


És ami a legfontosabb: az örömszerzés ne maradjon egyoldalú, viszonzást is kérj, mert fő a kölcsönösség!

2008. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%
Szerintem ne nyeld le, hidd el anélkül is értékelni fogja, ha igazán szeret. Lehet ha majd már többször csináltad érdekelni fog, hogy milyen lehet az íze, de szeritem ha ezt valaki nagyon élvezi lenyelni az nagyon perverz. Nekünk nőknek nem kell annyira kitárulkoznunk, hogy mindenféle hülyeséget bevállaljunk.Ennyi...
2008. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez csak tipp (tudom mindenki mas)de a baratomat a legjobban azzal lehet felhuzni ha naagyon lassan csuszok le rajta a szammal, egesz az aljaig.

ja es azt is szereti ha az 1ik oldalat megtamasztom a tenyeremmel a masik oldalahoz pedig fel-le odadorzsolom az ajkaim. ;)

2008. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom imádja, ha így csinálom: ő lefexik az ágyra, teljesen tövig nyálazd be neki a f*rkát, de télleg teljesen, szol ússzon a nyálban, a kezedet is nyálazd be és utánna a "kupakot" vedd a szádba, és a nyálas kezedet kezd el húzogatni föl-le föl-le.... a ritmust majd érezni fogod, ne legyen túl intenzív, ha kezdő vagy mert az nem biztos h a legjobban sül el. Ha a párodnak elmondod, hogy picit izgulsz, mert nem tudod, hogy hogy kell, akk abban tud neked segíteni, hogy ha már a szádba vetted a kupakot és mozgatod a kezed, a csípőjét elkezdi mozgatni olyan ütemben ami neki jólesik és te ezzel a mozgással össze tudod hangolni a kezed mozgását.. ha érted mire gondolok:D Lehet h ez picit "csöpögős"nek hangzik, de párom szerint marhajó:D Remélem világos voltam, sok sikert ;)
2008. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!