Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy párom, szeretnem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párom, szeretnem kiprobálni több pasival egyszerre, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
de ugyszeretnem ha ö is ott van egynek,de felek areakciojatol.tipp?segitsetek szeretnem kiprobalni aszenvicset,en mondjuk meg ket pasira gondoltam plusz a párom ,hogyvezesem rá erre,hogy ilyen vagyaim vannak?es lecci ne nevesetek ki,nekem tenyleg ez a vagyam.
2008. dec. 27. 11:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha ennyire ez a vágyad, akkor a párodnak is legyen jó, cserébe ajánld fel, hogy valamikor máskor hozzon (vagy hozol) pár ismerős lányt neki. És akkor kiélheti magát ő is.


És tényleg gondold ezt végig, nem mindenki örül neki, ha a párjában más is van:$

2008. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

nos, nekem mar volt ilyenben reszem, ket pasival, az egyik a parom volt.

szerintem intelligens emberek tul tudjak tenni magukat a feltekenyseg reszen, felul tudnak emelkedni ezen, es elvezik, hogy a baratnojuknek jo.legalabbis nalunk ez igy volt. miutan megtortent a dolog, sokkal jobb lett a kapcsolatunk, nem mintha elotte barmi gond is lett volna, de elmelyult, sokkal kozelebb erezzem magamat hozza.

termeszetesen amint lehetosegunk lesz ra, a paromnak keresunk egy lanyt.:)


a paroddal pedig ha leultok es megbeszeleitek, hogy o benne van-e, mit enged meg, es mit nem, es ha rendesen tudtok kommunikalni, akkor semmi gond nem lesz belole, szerintem.

ha ezmiatt ossveveszik veled, vagy ahogy az egyik valaszolo emlitette megundorodik toled, akkor nem hozzad valo...

2008. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
koszonom szepen avalaszokat.folegaz utolsonak
2008. dec. 27. 12:35
 14/17 anonim válasza:
Aztak*rva:D Most így belegondoltam, ha a barátnőm ilyet mondana, hogy kiborulnék, elsősorban azért, mert nem tudom boldoggá tenni egymagam, de aztán többször is elgondolkozva rajta és megrágva a dolgot... végülis az életben ki kell próbálni minden jót, ha diszkréten csináljátok, nem lehet belőle baj... viszont az ilyesmi mindig kockázatos, nem tudhatod, hogy neki milyen lelki sérülést okoznál ezzel... igaza van az utolsó válaszadónak, ha nem menne bele, vagy kidobna, akkor nem illetek össze, és ez mindkettőtöknek rossz. Viszont ha meg tudjátok beszélni és tényleg szeretitek egymást ettől függetlenül is, miért ne? A lényeg, hogy ne használd ki és ő se téged, ha titokban csinálod, az mindenképpen csúnya húzás a pároddal szemben. Nem intelligencia kérdése viszont, inkább morális kérdés. Ha megengedi mindkettőtök felfogása, éljetek a lehetőséggel! ;)
2008. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha lenne barátnőm, akit igazán szeretek, és előállna ezzel, akkor nagyot csalódnék benne, és azonnal szakítanék vele. Az tuti!!!
2008. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ugyan már, sokakat izgat ez a téma, és ha jó a kapcsolatuk és van egy kis szexkultúrájuk (ami nem a másik birtoklásában merül ki), akkor ez nem lehet probléma.

Amit itt a kérdések között rengetegszer észrevettem, az, hogy alapvető kommunikációs problémákkal, gátlásokkal és komplexusokkal küzdenek sokan. (mi van ha, mit szól ha, hogy mondjam el).

Miért nem beszélgettek a párotokkal, ne csak testi, lelki jóbarátok is legyetek! Ez egyáltalán nem gáz, hidd el, sok párnál, és házaspárnál téma a többes szex.

Derüljön ki most, ha eltérő az igényetek, mert hosszú távon ez nem vezet jóra egyáltalán. Ha meg kidobna azért, mert őszintén elmondod neki a vágyaidat, akkor nem is kell bánkódni utána. Egyikünk sem azért él, hogy kizárólag a párjának, vagy pláne a közvéleménynek megfeleljen. Mondd meg neki, hogy ez téged izgat, ő hogy vélekedik hasonlóról. Lehet, hogy ő meg több lánnyal próbálná ki. Ki lehet akkor mindkét felállást is próbálni. Nem olyan nagy dolog azért ez.

Félrelépésen pedig ne törd a fejed, az nem lenne tisztességes a másikkal szemben, és gyávaság is lenne. (hiszen azért történne, mert félsz őszintének lenni)

2008. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát amint látom hasonló cipőben járunk. A pasik ritkán fogadnak el ilyet. Puhatolóznod kell, mesélj valakiről aki ilyet csinál, vagy nézzetek meg valami filmet amiben ilyesmi van, és kérdezz rá kacérkodva hogy "na mi lenne ha én is...", de úgy, hogy ha rosszul reagál akkor tréfának hasson a dolog. Nem bíztatlak túl sok jóval. Az a pasi aki ilyesmiben benne van általában nem alkalmas komoly kapcsolatra, ha meg szereted a pasidat és ő nincs benne az ilyesmiben, vagy le kell mondanod a vágyaidról, vagy félre fogsz lépni....
2009. jan. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!