Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a fiú élvez el hamarabb, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú élvez el hamarabb, a nő kielégítése hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Általánosnak tűnhet a kérdés, de nem az.


Én 22 vagyok, barátnőm 20. Gumival szeretkeztünk eddig, és ha én mentem el hamarabb nem volt gond a barátnőm kielégítése utólag pl.: nyelvel! Most ott már tartunk hogy azóta gyógyszert szed, és most lesz először, hogy "naturba" gumi nélkül szeretkezünk. Na most adott a kérdés...ha szintén én mennék el hamarabb, és "bele élvezek", akkor hogy elégítsem ki utána őt rögtön?? csak nem nyalom már ki...???? Mit tanácsoltok?


2008. dec. 27. 02:58
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Akkor ne élvezz bele. Csináld a hasára/zsebkendőbe/stb.

Sok más lehetőség nem igazán van..

2008. dec. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Vagy mell vagy ahova engedi :$

De bele semmiképpen sem!!!

2008. dec. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, erre hirtelen nem is gondoltam, köszönöm!
2008. dec. 27. 03:12
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan elvezz bele, ugy lesz az igazi, majd meglatod. Kulonben is megkell tanulnod nemcsak nyelvvel kielegiteni ot, hanem pl. a kezeddel. Miutan te elmentel, simogasd ot, es a kezeddel csinaljd tovabbra is. O majd vezeti a kezedet, o erzi, hogy mi a jo neki. A lenyeg, hogyha te elmesz, nem azonnal futni a furdoszobaba, es hagyni ot, hanem foglalkozni vele!
2008. dec. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nyújtsd meg az aktust, ha érzed, hogy jön állj le egy kicsit a mozgással és szorítsd el a makk alatt...ezzel kb másfélszer annyi ideig lehet bírni, a nő nem fogja kevésbé élvezni, és addig-addig csinálhatod míg el nem érsz egy bizonyos határt...olyan orgazmusod lesz, hogy az brutál! És a nőt is tutira ki tudod elégíteni. Amúgy ha beleélvezel akkor még mindig ottvan, hogy a makkal izgasd a csiklót, nincs abban semmi rossz...orgazmus után még bőven megtartható az erekció...ha mégsem sikerül akkor csak imán ne élvezz bele és mehet az orál. (17/f)
2008. dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Azért érdekes, hogy a pasik elvárják az orált, meg sokan felháborodnak, ha a csaj nem hagyja hogy a szájába élvezzen, nem nyeli le... Ellenben ha beleélveznek a csajba, undorító kinyalni... Érdekes ez, nah...


Ugyebár ha kinyalod, nem ugyanott kell nyalni, ahol beleélvezel... De ez csak egy újabb érdekes gondolat volt...


Dicséretes, hogy legalább ki akarod elégíteni. Kézzel is teljesen rendben van, de így vedd figyelembe, hogy hozzá tudsz bújni, satöbbi. Csak ötlet volt...

2008. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó válaszadó! Igazad van! S nem értem miért pontoztak le! Nagy az Isten állatkertje.... Miért várják el a pasik hogy a csajok nyeljenek, mikor Ők undorodnak a saját testnedvjüktől?

Egyébként pasi vok. Azon meg ne izgulj, a természet oanra gyártotta a farkat, hogy nem kókad le egyből, tehát még percekig folytatódhat az aktus. Magyarán ki tudod elégiteni a párod!!!

2009. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem csak szájjal és fasszal lehet kielégíteni egy nőt. Élvezz bele az ugy jobb sztem és ut meg csak a csiklóját kell birizgálni ujjal, benne is mész el és nem is baszod össze az arcod...rem tudtam segíteni :)
2010. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!