Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy barátom 4 honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom 4 honapja járunk, már voltunk együtt(ő volt az első) nagyon jo volt. Hogy utaljak rá, hogy én nagyon akarom?

Figyelt kérdés
én minden percbe csak vele lennék nagyon kivánom őt. tudom hogy nagyon szeret de nem tesz arra utalásokat hogy velem akar lenni pedig én nagyon akarom őt. mit tehetnék(mozdulat,gesztus beszollás) amivel fel tudnám kelteni a szexuális vágyát?
2008. dec. 26. 20:40
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs a helyesirásért
2008. dec. 26. 20:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja ne erőltesd! Lehet nem volt jó neki! De ezen csak úgy segíthetsz, hogy megkérdezed tőle, miért nem akarja?! Ha eltereli a témát vagy nem akar róla beszélni, hagyd békén és lehet, hogy új kapcsolat után kéne nézni! Szomorú, de ez van!
2008. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért nem kell egyből szakítani... Mi se szeretkeztünk sokáig az első után...

Vegyél fel csábos ruhát(de nem közönségeset, a kevesebb többet mutat) csókolgasd hosszan, simogasd, nyaka, füle, hasa karja nagyon érzékeny. ha nem reagál hagyd. Legközelebb mond ki konkrétan mit szeretnél persze finoman, de ne célozgass, azt nem értik :))

2008. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat%

amugy ő is akarja mert szenteste felvettem egy szexi bluzzot

és a fülembe sugta hogy megörül értem, meg kogy nagyon kiván ..de nem történt semmi:-((

2008. dec. 26. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Ülj az ölébe és cirógasd. Vagy öleld át és simulj hozzá a péniszéhez közben. Ha "véletlenül" megérinted párszor és már érzed hogy áll akkor már nem nagyon fog tudni ellenállni. Vidd be egy szobában és zárd be az ajtót, mondván hogy zavartalanul kettesben akarsz vele lenni, mert mondjuk meghittségre vágysz. Ülj mellé és csábos pillantások közepette beszélgess vele, közben csókólózzatok. Egyre forróbban:D

Sztem ez majd megteszi a hatását.

2008. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ti nők mikor tanuljátok már meg, hogy számunkra az "utalások" csak egy fölösleges, megfejtendő dolog. A legcélravezetőbb, ha egyenesen megmondod, és hidd el, engem sem izgat föl jobban semmi, mintha az ölembe ülnek és a szemembe mondják, hogy kívánlak. :)
2008. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utalgatások és a rébuszokban való kommunikáció nagyon is sokat dob az előjátékon, mondhatni a része egy amolyan lelki kapocs az aktus előtt. Szóval ha
2008. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(utolsó kommentelő, sry véletlenül elküldtem az előző választ) Szóval ha EGYÉRTELMŰ jeleit adod annak, hogy kívánod és ezt egy két finomabb utalás után a szemébe mondod akkor nem tud majd neked ellenállni :)
2008. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért kell utalgatni?

Egy kapcsolat alapja a bizalom, és hogy mindent megbeszéltek egymással. Nem tudom elképzelni, hogy valamit pont a párommal ne tudnék megbeszélni.

Lehet, hogy ő ugyanabban a cipőben jár, mint te. És mivel nem akar tolakodónak tűnni, úgy tesz, mintha mi sem történt volna. Kérdezd meg, és kész. HA az a válasz, hogy nem vagy neki jó, akkor jobb most tisztában lenni vele.

2008. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, és te is kezdeményezhetsz nyugodtan, nem kell a fiúra várni. HA rámászol, és elkezded a nadrágját kigombolni, netán a szádba is veszed, akkor szerintem sejteni fogja, mi a dörgés :-)
2008. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!