Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az izmos férfitesten mi a vonzó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izmos férfitesten mi a vonzó?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Hát egy másik férfinak - ha nem meleg- semmi, egy nőnek minden.
2008. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát az,hogy biztonságban érzi magát az ember ha átöleli egy erős férfi-nem feltétlenül kell izomkolosszusnak,és kidolgozott kockás haiszmainak lenni,de én pl nem tlaálom férfiasnak,ha valaki 40 kiló vasággyal.
2008. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nő vagyok, és szerintem a minél több ruha, ha bodybuilderekről beszélünk. Ha csak finoman kidolgozott izmokról van szó... Sokkal karakteresebb a férfiember formája tőle, semmi más.
2008. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Nekem semmi vonzó nincs egy izmos testen :S
2008. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
ha csak izmos úgy rendesen akkor minden! De ha már agyon van gyúrva és akkor a karja mint két combom, meg a hasa csak kockákból áll, akkor semmi.
2008. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
A "tökéletes" alakú óriás mellű/ajkú műanyag barátnője :)
2008. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
10%
van akinek ez jön be, van akinek más, nekem személy szerint nem az esetem az izmos pasik.
2008. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
A szépen kidolgozott felsőtest ;-)
2008. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
hogy fél lábon ugrálva egy mozgó vizibiciklin is meg tud b***ni
2008. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tudom, sosem tudtam nem is érdekel igazán. Amióta van barátnőm azóta azért figyelek rá (a TTI [test tömeg index]-em mindig átlagos volt), hogy azért napi rendszerességgel csinálok felüléseket, fekvőtámaszokat, súlyzózgatok ráérős időmben. Szóval nem az az agyatlan izomtömeggé válásért csak egy átlagosan kidolgozott test elérése végett. Szerintem amióta világ a világ ez mindig is így volt ezen nem kell változtatni egy férfi legyen férfias nem kell izomkolosszusnak lennie csak mondjuk szerintem tudd megvédeni a barátnődet, érezze magát biztonságban melletted akármikor! Nagyjából ennyi...szerintem a sztereotipiák miatt.
2008. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!