Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal jó a szex, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal jó a szex, csak egymást nem tudjuk csúcsra juttatni, próbálkozunk (csak 1-2 alkalommal eddig), de azt mondta hogy ne éljem meg kudarcként, de lehet hogy nem fog sikerülni.Hogyan verjem ki neki?

Figyelt kérdés

Amikor még csak pettingeltünk, akkor elkezdtük, de "magunknak fejeztük be".


Szeretnék úgy elmenni, hogy ő dörzsöli a csiklóm, és szeretném ha én is csúcsra juttathatnám kézzel/szájjal is


2008. dec. 26. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha elakarod juttatni a "csúcsra" akkor szerintem elégísd ki szájjal!:) Csináltad már nem?Ha nem akkor nem nehéz.Szerintem sikerülni fog:P

Sok sikert! Boldog Karácsonyt!

2008. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú, ez a kedvencem. :)


Itt egy rövid kis írás:


[link]


Gondolj rá, úgy bánk vele, mintha a csiklód lenne.


Egyébként meg a leglényegesebb: próbáld finoman simogatni, figyeld a reakcióit és kérdezd meg, hogy jól csinálod-e, mit szeretne inkább, hogyan kedveli.


Hidd el, hogy nagyon gyorsan bele fogsz jönni! :)

2008. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csináltam már szájjal persze, de eddig az előjáték része volt.

Tehát 3-4 hónapja van szex, bennem szokott elmenni, de amikor pl megjön szeretnék neki így örömet okozni.

2008. dec. 26. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés, a párod sem tud elmenni? Mert azért a férfiaknál ez könnyebb, ott más baj lehet.
2008. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De eltud menni. Ha mahának csinálja vagy aktus közben
2008. dec. 26. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor én arra tudok gondolni, hogy (megbocsáss tényleg nem bántásból meg rosszindulatból kizárólag semgítő szándékkal!!!) lehet, hogy rosszul csinálod, csak a barátod nem szeretne megbántani, vigyázz rá, hogy a fogad ne érjen a makkhoz, mert ha benned el tud menni ott nincs pszichés probléma, egyszerűen nem élvezi mikor szájjal csinálod aminek az egyetlen okát ebben látom, nem mindenki szereti ha hozzáér a fog a makkhoz mert az tud fájni (én mondjuk bírom ha kicsit fáj de én aberrált vagyok :D ) Szóval mondd meg neki, hogy irányítson ő egy kicsit+ ha némi örömet akarsz neki szerezni akkor vedd a péniszét a két melled közé és mozogj szépen fel-le ;) Ha erre nem megy el akkor semmire (ez a pozitúra még jobb ha ő van fölül. Sok sikert és izgága perceket! :)
2008. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Orálnál eddig is iránított, meg azt mondta jól csinálom.

mellem meg sajna kicsi az ilyen jellegű dolgokhoz..


Majd ma beszélek vele

2008. dec. 27. 08:56




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!