Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk: szex közben ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: szex közben ha a lány van felül, akkor csak az a jó ha le-föl mozog vagy az is ha a csipőjét előre-hátra mozgatja? : P

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint kinek? Neked? Mert azt valószínűleg meg tudod ítéleni.


A partnered nevében nem nyilatkozhatok, kérdezd meg. Emberfüggő. Van akinek jó a csípőringatás, van aki inkább a sima lovaglást szereti. Beszéljétek meg, ill. ha már hosszabb ideje ismered a pasidat, akkor próbáld ki mindkettőt és rá fogsz jönni szerintem magadtól is a reakcióiból.

2008. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint jobban szeretem, ha csak le-föl mozog, bár az igazat megvallva nem a kedvenc testhelyzetem, mert leköt a parázás, hogy ha kicsúszik és ráül, akkor komoly bajok lehetnek..
2008. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ok akkor pontosítok:D

egy lány kérdezi h nektek fiúknak élvezetes-e ha a lány előre hátra mozog és nem le-föl, ha lenne pasim hidd el vele beszélném meg :)

2008. dec. 26. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Az előttem szóló azt mondta, hogy neki nem jön be. Nekem bejön.


Ha lesz pasid ki kell tapasztalnod nála. Nincs más út...

2008. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Egy kérdés? Hány éves kend?

www.szexualitas.hu itt lehet találsz dolgokat.

2008. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne izgulj már elég nagykorú vagyok, és szexuális felvilágosításra sincs már szükségem, csak úgy eszembejutott ez a kérdés:)
2008. dec. 26. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Igazából a hímvesszőnk a legkevésbé érzékeny pontunk... A legkevesebb idegvégződés itt van. Szinte csak azt érezzük, ha valami fel-le rángatózik rajta, körbe-körbéből semmit nem érzünk, max csak lelkileg jó.
2008. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hátőőőő, megkérném az előttem válaszoló úriembert, hogy a saját nevében nyilatkozzon csak... :))))
2008. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez tenyleg mindenkinel mas. En mozgok fel le, jobbra balra, minden amit a parom szeret, nekunk ez a kedvenc pozunk, uhogy mar eleg profik vagyunk benne.
2008. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!