Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem bűn Karácsonykor maszturbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bűn Karácsonykor maszturbálni, illetve szeretkezni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 16:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is katolikus vagyok, hiszek Istenben, misékre is járok. Le van írva a Bibliában, hogy Karácsonykor ne szeretkezz? Szerintem nincs. Úgyhogy hajrá! Isten örül, ha te boldog vagy.
2008. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom itt 2 "tábor" alakult ki: azoké, akik Karácsonykor is ugyanúgy csinálják, és a másik aki elgondolkozik azon, hogy ez tényleg nem arra való alkalom.
2008. dec. 26. 19:39
 13/24 A kérdező kommentje:
Mind emellett és egyiket sem ítélem el, mindenkinek szíve joga, hogy mikor mit csinál, csak kíváncsi voltam, mert engem is ma elkapott a hév, aztán gondolkoztam, és azt gondoltam hogy ez most nem lenne illő, amikor iylen szép ünnep van.
2008. dec. 26. 19:40
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
nem értem az összefüggést,jó esetben azzal szexelünk akit szeretünk,nem a karácsonyi vacsoraasztalon kell egymásnak esni a nagymamák és szülők előtt,de nem látok benne logikát miért lenne illetlenség ilyenkor is összebújni!ha vallásos az ember,ha nem!
2008. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire "izélsz" várj fél órát,és hajrá:D :)
2008. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%
A vallás szerint advent a felkészülés ideje karácsonyra, lelki megtisztulás, ilyenek. Egyesek ennek érdekében szoktak kisebb áldozatokat hozni, lemondani a szokványos örömökről. Én is szoktam ilyeneket hozni, és nekem jó érzés. Azt csak te érzed, mennyire vagy áldozatkész, meg hogy ez neked jó érzés-e. Persze az is lehet, hogy inkább az együttlét erősít lélekben, ez esetben figyelj, hogy tényleg meghitt legyen, ne ilyenkor vaduljatok! Szóval a te döntésed, előírva nincs. (ehhez még hozzájön, hogy ha nem házasságon belül követed el, akkor ugye mindenképp bűn. De a te lelkiismereted, te számolsz el vele)
2008. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést most nem tudom hova rakni ez olyan mintha megkérdeznéd, hogy húsvétkor, vagy pünkösdkor vagy március 15-én vagy húshagyó kedden, vagy október 1-én vagy a fák napján lehet-e dugni? vázzeg hát hogy a rossebbe ne :D Akkor bűn ha csak felebarátoddal csinálod, azt már tiltja a Nagykönyv :D Amúgy vallásilag ateista vagyok, igaz nem gyakorlom...de a lényeg, hogy csináld ha jól esik!
2008. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha bűn akkor szarul állok és ha létezik pokol akkor nem érdekel, ha ott égek ezért:D

24.e reggel átjött barátnőm és mivel már 4 napja nem láttuk egymást... nem bírtam várni és letámadtam...Olyan iszonyatosan jót szexeltünk hogy az valami hihetetlen volt:) hát így indítottam a karácsonyt:P:D

2008. dec. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Azért egy március 15-ét ne hasonlítsuk már össze a Karácsonnyal. A kettő között óriási különbség van! Többieknek pedig köszönöm a válaszokat, végül én sem bírtam ki :).
2008. dec. 27. 08:54
 20/24 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy tudom, hogy ez így sehol nincs leírva, hogy bűn lenne, a kérdésem egyszerű kíváncsiság volt, semmi több:). És érdeklődve olvastam a válaszokat!
2008. dec. 27. 09:09
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!