Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném felizgatni a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném felizgatni a páromat, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Tegnap pettingeltünk..vagyis, Ő ujjazott én simogattam a testét, beleremegett párszor..és a gatyájába is benyultam, de ott csak simogattam, nem merek más egyebet ott csinálni neki.ettöl eléggé felizgul? Szeretném ha Ő is jól érezné magát, és hogy ne gondolja azt, hogy csak Ő csinál vmit és én nem:| Mit csinálhatnék még?
2008. dec. 26. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret a barátod már egy csóktól is felizgulhat! :P

Ha te is kiszeretnéd őt elégíteni nyugodtan nyúlj be a nadrágjába nem harap! :)

Amikor én előszőr csináltam a barátomnak "látta" hogy előszőr csinálom neki és segített...nyugi a te barátod is segíteni fog neked! :D

2008. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban megkönnyíted a helyzetet azzal, ha letolod a barátod gatyóját és úgy veszed kezelésbe a dolgokat.
2008. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Igazam van az előttem szólónak, bár ma nem divat gatyát hordani és az első alkalommal nálunk a pasim húzta le a gatyáját azzal a kérdéssel, hogy szeretném-e le****pni? IGENt mondtam egy ilyen tiszteletteljes kérésnek.
2008. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A simogatás csak az első 2 percben elég. Tényleg kézbe kell venni a dolgokat (elsőre még nem ajánlanám a 3. válaszoló módszerét...)

Nyugodtan nyisd ki vagy rángasd le a nadrágját, és óvatosan, de határozottan fogd meg neki. Ne rángasd, hanem finoman húzgáld föl-le. Biztos fog segíteni, hogyan jó neki.

2008. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

előző válaszolóhoz

és mivan hogy ha az a srác körülmetélt? akkor mit csináljon?

2008. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a föl le huzogatás simán lehet hogy fáj neki egy idö után .ha nem akarod neki benyálazni akkor csak a kezedet és ugy csináld neki
2008. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
akkor hozzá se nyúlj! menj haza azonnal!
2008. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!