Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aggódom A feleségem bilincset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom A feleségem bilincset és szexdobókockát kért tőlem Karácsonyra. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 04:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Kössz a tanácsokat és a jo kívánságokat srácok. Megbecsülöm! De a telefon számát azért titokban tartanám.
2008. dec. 26. 20:43
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
mit nem adnék egy ilyen nőért! vigyázz rá!
2008. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne ide írkálj, inkább bújj össze vele, én 47 éve várok egy ilyen nőre, aki nem csak a házasságig játssza, hogy kíván, hanem valoban őszintén szeret és kíván. Ez a házasság alapja, meg hogy legyen közös témátok, a többi nem számit.

Ha fiatalok vagytok, ne engedd el, ha idősebbek, becsüld meg, ritka az ilyen nő. Ne is tudd meg, hogy milyen amikor nem fekszik le veled vagy megcsal.


Boldog karácsonyt!

2008. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
júújjj de tudnám kényeztetni a nejed.
2008. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Én nő vagyok.

sajnállak, az ilyen szexéhes nők miat csal megengem a férjem. Cseréld le.

2008. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Középkorúak vagyunk és már ismerjük jól a házasság intézményét. A kedves hölgy válaszolónak azt írnám hogy nem mindig a hűtlen férj a hibás. Nekem eszemben sincs más felesége után ácsingozni mert mindent megkapok otthon. Kellemes ünnepeket és kéjes feleséget kívánok mindenkinek. ja és hűséges férjet is.
2008. dec. 26. 23:59
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én se csalnám meg, ha az enyém ilyen lenne, de a szerető sem jobb egy idő után.

Nekem csak a frigidek jutnak. Gondolom csinos is?

2008. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
37%

Én vagyok a nő.

Majd megváltozik a nejed, ha gyereketek lesz, akkor átalakul a hormonja és nem fekszik le neked.

férjem is a változatosságot igényli, de nem velem.

2008. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
A hölgynek. Három gyermeket szült már a drága. A legutolsó 5honapos. Az úrnak,csinos bizony nagy tejtől duzzadó mellekkel. egyébként már nem vagyunk túl fiatalok. Az anyuka 37, én 46 vagyok. Minden szülés megfiatalitja.
2008. dec. 27. 02:37
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérdezed, hogy mire gondolj?

Arra, hogy mázlista vagy, nincs még egy ilyen csaj, aki ennyire odalenne a férjéért három gyerek után.

Bilincs? Na és? Én boldogan szolgálnám a helyedben.

2008. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!