Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az gáz véleményetek szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz véleményetek szerint ha borostás egy kicsit ott lent?

Figyelt kérdés
2napja szedtem le és már egy nagyon kicsit visszanött a puncimon. az a férfiak szerint nem undorito? mert ma együtt leszek a barátommal, mondjuk aztmondta szereti ha van egy kicsi, de ez nagyon kicsi :D
2008. dec. 25. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen nem kéne, hogy fennakadjon.

Gondolom, neki is rosszabb, ha az ebből adódó gátlásaid miatt nem lesz szex.

2008. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz...aki ezen finnyáskodik, az inkább menyjen sakkozni.
2008. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de én mindíg frissen borotválom együttlét előtt. Végül is egy perc alatt megvan, nem nagy ügy, ennyit igazán rá lehet szánni, hogy ne szúrja a páromat.
2008. dec. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem para. Biztosan nem fogja zavarni ha egy kicsit tüsi vagy. Egyes helyzetekben kifejezetten izgatő tud lenni:)


De én is jobban csípem ha teljesen borotfált...

2008. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Csókolóztál már vele, mikor kb. ekkora szakálla volt? Az milyen érzés volt? Nos, ez rosszabb lesz neki!
2008. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mi lesz akkor, ha majd nem tudod pontosan, hogy mikor lesztek együtt, csak hopp, ott lesz az alkalom a szeretkezésre, te pedig azon fogsz rágódni hogy szőrös? Hülyeség! :) Ha ennyit nem bír ki, akkor részvétem. Persze kezdetben én is azon gondolkodtam, hogy mit fog szólni, aztán most már nem érdekel, sokszor kerültünk olyan helyzetbe, amikor nem volt lehetőségem hirtelen leborotválni! :)
2008. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én akkor is azt mondom, hogy inkább legyen szőrös, mint borostás. A fiúk finom műszerrel rendelkeznek - a borosta olyan hatású, mint egy reszelő. Katasztrofális. De ezt mindenki tudja, akit már 'megszakállaztak'. Pedig az arcod kevésbé érzékeny...
2008. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mert az jobb, ha minden nap leborotválod és tiszta piros pötty vagy mert kipattogzik? na az sem valami kívánatos szerintem. és sok lánynak igenis érzékeny a bőre. szóval szerintem meg lehet érteni, ha néha kicsit szúrunk...
2008. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!