Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 1 hét járás után nem gyors ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét járás után nem gyors ha a lány orálisan kielégíti a párját?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Esete válogatja. Nekem volt kapcsolatom amelyben az első napon összejött a lány részéről az orál és életem egyik legszebb az a kapcsolat.
2008. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nincs benne az etikettben szabály,amikor jól esik akkor teszik.
2008. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
13%
Hát ehez csak gratulálni tudok , léccives had ne mondjam ki hogy mi vagy...Ku**a, sajnos a legtöbb csajt kihasználják ahogy lehet szegény csaj meg szereti de hát...
2008. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem gyors. Aki ahogy érzi. Én is így voltam a pasimmal. Sokan lek**váztak érte, de azóta is (több mint fél éve) együtt vagyunk...
2008. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyors! nekem két pasim volt (a második már a férjem) az elsőnél kb négy hónap után volt, a férjemnél 2hét után, viszont akkor már fél éve ismertük egymást, és voltunk tök jóban. Ha előtte ismerem meg nem sokkal, akkor biztos nem két hét lett volna.
2008. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ezt ti érzitek!Miért kell mindenkit le k...ni egyböl?

Amúgy mi két hét után már le is feküdtünk!Én 16 Párom 18 volt!És azóta már eltelt 10 év és azóta is együtt vagyunk!Söt két fiúnk is született már!!!

2008. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

ÉN is azt mondom, hogy gyors, de ha jobban beelgondolok, én 2 hét után pettingeltem a mostani barátommal, aki első volt, igaz 20 évesek voltunk, de orál az akkor még nem volt...


Csak pár nappal később XD

2008. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze esete válogtaja... Én is két hét után feküdtem le a barátommal és még sosem voltam ennyire szerelmes. Ha a srác is benne van akkor miért ne...? Mondjuk nem tudom... Nekem néha az orál sokkal "súlyosabb" mint a szex. Ha úgy érzed megérdemli a páros akkor tedd meg, tudom milyen nehéz uralkodni magunkon :)
2008. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az a fura, hogy 1 hét után már a párodnak titulálod.:D Amúgy nem gáz az orálszex 1 hét után, gondolj csak bele, sok kapcsolat egyből dugással kezdődik!
2008. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Egyoldalúan (viszonzatlanul) szerintem mindenképpen gáz. Lek.rvázni nem kell azért a Kérdezőt, a pasi bunkósága is benne lehet ez esetben a pakliban.


Ha a srác is kielégített Téged, akkor talán nem gond. Mert akkor ha kiderül hogy mégsem vesz komolyan, - 1 hét után azért még nem lehet látni, mennyire komoly a kapcsolat! - nem az van, hogy csak kihasznált, mert Neked is jó volt.


Mégis azt mondom, célszerű valamennyit várni inkább, és - mivel Veled már megtörtént, legalább ezt fogadd meg! - még fontosabb a KÖLCSÖNÖS örömszerzésre törekedni.

Hypathia

2008. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!