Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a segítség a korai magömlésre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a segítség a korai magömlésre?

Figyelt kérdés
Ha valóban annyira érzékeny a makk és környezete, akkor mi a teendő túl 30-on is?
2007. ápr. 24. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tréningezni kell.

Erre létezik pl. a vizeletvisszatartásos módszer, azaz pisilsz, visszatartod, pisilsz, visszatartod,

illetve a lényegében hasonló,

kezed vagy párod kezét a hímvessződre helyezed/helyezteted, és le-föl emelgeted has- és ágyéki izomból a péniszedet.

Kitartó gyakorlatozással, hosszabb ideig kitolható az orgazmus, illetve az előtte levő idő is.

2007. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Van erre a problémára egy zselékészítmény is:

[link]

2007. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
92%

Én kipróbáltam a visszatartásos módszert (maszti közben). Kb. 6-7x álltam meg (kb. 30 mp-re), hogy "csillapodjak" és így közel 8 perces lett a maszti, de hozzá kell tennem, hogy úgy, hogy a makkot ingereltem közvetlenül (bár nem vagyok kmetélt). Eddig ez volt a 4. alkalom, hogy így meg-megálltam, és már most észlelhető a hatás. Pl. volt úgy, hogy nem is kellett húznom rajta, elélveztem, már maga a felizgatástól. Most is felizgultam, de nem éreztem ilyet. Remélhetőleg javul majd a dolog.


Egyébként szerintem a korai magömlést két részre kéne bontani (ahogy olvasgatom az interneten), mert két "fajtája" lehet, két forrásból adódhat:

1., Tanulás - így rögzül tinédzserkorban a maszturbáció alatt. Gyorsan akarunk elmenni, a gyorsat tanuljuk meg.

2., Érzékeny makk - na ez az, ami izgalmasabb. Mert nekem marhára érzékeny a makkom, kb. alig lehet hozzáérni úgy, hogy ne fájjon. És amióta az eszemet tudom és masztizok, azóta mindig ilyen érzékeny (most 21 vagyok, de 15 éves koromtól masztizok). Már az első masztizásaim se tartottak tovább 1-2 percnél. Szóval inkább ez lehet a háttérben (nálam). Amikor tavaly megkérdeztem egy orvost a neten, hogy mi a teendő az érzékeny makkal, azt mondta mosogassam, dörzsölgessem sokat fürdés közben, hogy szokja az ingereket, mert így nem fogok tudni nemi életet élni. Ha nem sikerül, akkor majd jön a körülmetélés. Hát... a dörzsölés sok eredményt nem hozott, de valamennyire csökkent az érzékenysége, de nagyon minimálisan. Ettől még sztem ugyanúgy nem tudok majd nemi életet élni... bár ki tudja... De ez a visszatartásos módszer szerintem nem rossz a korai magömlésre. Csak az érzékeny makkra kellene valami jót kitalálni. :)

2008. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Magic Boy ***** válasza:

A makk érzékenységére azt is szokták javasolni, hogy járj visszahúzott fitymával.


A megszakításos masztinak mi lett az eredménye?

2011. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!