Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nem mentem el a csajba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mentem el a csajba, akkor lehet terhes?

Figyelt kérdés
Lefekudtem baratnommel, az ovszerem sajnos elfogyott, nem mentem bele de lehetseges, h terhes lesz?ugy hallottam, h csak ijesztegetes,semmi mas. Es attol lehete terhes ha ugyancsak ovszer nelkul lefekudtunk, de azelott ovszerbe elmentem (a himvesszon maradnak sperma darabkak:) ?)
2008. jan. 3. 16:09
 1/5 anonim válasza:
88%
A lány helyében vennék be 72 órás tablettát mert a himvesszőn lehet sperma ha előtte óvszerbe elment! MIndenképp védekezzetek ezek után !
2008. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Gyorsan gyorsan 72 órást bevenni, mert igen,lehet teres. Az előváladék is tartalmaz életképes spermát, és az előző orgazmusról is maradhatott rajtad sperma.

Ezzel nem szabad játszani, óvszert manapság bárhol kapni. Tessék normálisan védekezni!!

2008. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

aha.a himvesszőn maradnak sperma darabkák(ha nem mosod meg)


szted ha nem mész el benne akk miből lenne baba?


csak a környékéhez se érjen sperma és akk nincs baj

2008. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha ilyen alapvető kérdéssel nem vagy tisztába, akkor szerintem nem szexelj!
2008. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szereted te azt a lányt??? Ha az én párom lenne ilyen felelőtlen a szexben, nagyon hamar kiábrándulnék belőle!! A lány helyében gyorsan elkezdenék állndó tablettát szedni, vagy keresni egy komolyabb partnert.
2008. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!