Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hihetetlenül imádom a szexet....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlenül imádom a szexet. Ugye ez nem nimfománia?

Figyelt kérdés
A régi barátomnál nem volt ez, vele nem volt ilyen jó. De most fél éve van új barátom, és vele legszívesebben minden napomat ágyban tölteném. Azt a pár napot is alig bírom szex nélkül, amíg megvan:S A pasimnak nincs ezzel baja, sőőt...:P De én félek hogy beteg vagyok:S
2008. dec. 24. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én is imádom a szexet:D habár, engem pár orgazmus után kb két napra kielégít a párom, ha épp olyan kedvemben vagyok:P szóval azért talán minden nap nem kívánom... de ha pl (nagyon ritkán) előfordul h nincs orgazmusom egy-két együttlétünknél, akkor én is mániákusabb leszek hamar:D
2008. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ja, és : ez szerintem nem nimfománia :) de lehet h ezt nálam vki jobban tudná:D passz

Boldog Karácsonyt :)

2008. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy, nem beteg!:D Hiszen ez tök jó, örülj neki!!:))) Mikor kezdted amúgy? Mert állítólag az 1. pár évben sokan ilyenek... De ha vki azt mondja h elmúlik később, ne hallgass rá, tegyél ellen, hiszen jó ez így, neem?:)
2008. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az,csak szereted a barátodat nah meg a szexet :D Amúgy én ugyanígy vagyok ezzel,egyszer én is feltettem itt egy ilyen kérdést :D Szóval mivel a szex nagyon jó,főleg a szerelmeddel,ezért aztán tök természetes :D A baj már csak akkor van,ha csak szexelni akarsz a barátoddal,nem tudsz másra gondolni csak a szexre stb.
2008. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam:D Amúgy tényleg imádom vele, és jó is:) Most közben kicsit utána olvastam, csak akkor lenne gáz, ha nem élvezném:D

Köszi & Boldog Karácsonyt Nektek!:)

2008. dec. 24. 17:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, a nimfománia az olyan emberekre mondható, akik azért hajszolják a szexet, mert sosem élvezték... és h így hátha sikerül majd idővel... szal ez már más dolgokat takar, ha jól tudom :)


Truska

2008. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs problémád,akkor ne csinálj magadnak:D örülj neki inkább:D Boldog Karácsonyt!:)
2008. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

szia!Nem vagy nimfomán-vagy én is az vagyok?-:)

A 3.hozzászólónak üzenem,hogy ha valami jóóóóó az évek mulva is jóóóóó:)))))Nem attól függ,hogy mikor kezdted,hanem attól,hogy ki van melletted és mennyire vagytok egymásra hangolva szexuálisan.

Talán hihetetlen de az "ünnepeket kivéve minden nap szeretkezünk a párommal és nem unaloműzésből.

Néha olyan fáradtak vagyunk,hogy enni sem birunk.de ha egymás testéhez érünk....

Jah ,és 36 évesek vagyunk ,3 gyereket nevelünk.

Vigyázzatok egymásra.

Boldog karácsonyt.

Kriszti

2008. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

Király, köszönöm Kriszti, alátámasztottad az elméletemet!:D Megnyugodtam:)))

2008. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális. Bár csak velem is így lenne!

Látod én meg potosan ezt szeretném. Èn nem így élek, remélem nem sokáig, de én azt tartom normálisnak amit te írtál.

Gratuláció!

2008. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!