Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen íze lesz a spermának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen íze lesz a spermának ha a fiú dohányzik?

Figyelt kérdés
olvastam, hogy sokmindentől függ az íze, és pl. a dohányzástól is.
2008. dec. 24. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem hogy kesernyés lesz tőle
2008. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Az én pasim nagy cigis.Legalább óránként elszív egyet és tudod milyen íze van?MINT a milka csoki komolyan.minden faszit bíztatok a dohányzásra hogy finom spermátok legyen.Boldog karácsonyt!!!!!!!!!!!!!!!aloha
2008. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:D:D hát ez nagyon jó. az én pasim is cigizik, de ha ez valóban így van akkor ezentúl nem ódzkodok a nyeléstöl :)
2008. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
23%

Ez most egy olyan oldal ahol cigisek/cigi ellenesek beszélnek a cigi hatásáról a szexuális életben? Hajrá...

Boldog karácsonyt!

2008. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Egyértelműen nikotin ize lesz,és ez 10* károsabb mitn a passztiv dohányzás és az aktiv együttévve,ovakodj a bagós fasztól
2008. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom nem dohányzik, sose cigizett, és mégis kesernyés:D szóval, hasznosabbat nem tudok mondani...
2008. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapból a sperma sós-keresnyés ízű...de ha az illető dohányzik,akkor elég undorítóan keserű tud lenni,az a legrosszabb!de a cigin kívül van még pár dolog ami nem okoz gasztronómiai élményt../kávé,alkohol,fűszeres ételek stb/
2008. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnálom,hogy nem vagy vevő az iróniára,és le lettem pontozva:D
2008. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!