Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha fogszabályzóm van, elégíthe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogszabályzóm van, elégíthetek ki orálisan fiút? Nagyon gáz, ha mégis hozzáér a nemi szervéhez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi az én barátnőmnek is van és abszolút nem zavar be, kérdezgetsd hogy mikor jó neki amikor először próbálod bátran kérdezgess, hogy nem fáj? jó ez így? és ha azt mondja, hogy jó akkor ne is változtass csak csinád úgy tovább és nem lesz semmi gáz ;)
2008. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem a fogad elejével csinálod, sőt, a fogad hozzá sem ér. A fogaid nem lesznek magasabbak a fogszabitól.
2008. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze kitudod elégíteni nekem is van :D:D:P Barátom azt mondja hogy nem érzi (ha belső fogszabályzóm lenne lehet cink lenne) meg csókolózás közben se érzi akkor oda lent se fogja. Nem gáz velem is volt már h direkt hozzáérintetem :D majd meglátod mit reagál :D
2008. dec. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi,aranoysak vagytok,de nekem a szájpadlásomhoz símulva is fut valami hülye drót!Segítség!!! :-) Ráadásul elárulom, hogy próbáltam egyszer csinálni egy fiúnak, és azt mondta, érezte, és nem is akar többet látni! Tiszta lelkibeteg lettem. :-)))
2008. dec. 24. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
juhjj neked még felrakták az hidat is... hát akkor nincs más próbáld középre irányítani:D:D hát ha segít.. azzal a sráccal ne törődj... ha tudja hogy rossz neki akkor nem csinálná...
2008. dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"és nem is akar többet látni! Tiszta lelkibeteg lettem. :-)))"

Az a srác tiszta hülye volt :P

szerintem ki tudsz. meg nem akkora baj ha nem. Elmondod neki hogy inkább nem csinálod és vagy megérti vagy nem.

2008. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen
2008. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nekem ma tették fel és nekem is tettek olyan "hidat"!!

szóval biztos csináltad már azóta, hogy ment?zavart benne?mit mondott a srác??bocsi hogy kérdezek, és nem válaszolok ,köszi :)

2011. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

a fogszabi,a fogsorodon kívül van :)

nem lesz paraaa,hidd el :D

2011. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!