Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tartsak észben? Jövő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tartsak észben? Jövő héten talizok a barátnőmmel, én is lány vagyok. és valószínűleg az lesz az első alkalom. Mire figyeljek oda hogy minden jó legyen?

Figyelt kérdés
Én még nem voltam se fiúval se lánnyal ő már volt fiúval..kiegészítésképp..de azt akarom h minden jó legyen, és ne legyen égés..lécci aki tud vmi segítő választ az irjon. Köszi: R.B.
2008. dec. 24. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy hatalmas előnyöd velünk fiúkkal szemben... Nagy valószínűséggel, ami neked jó, az neki is tetszeni fog :)

Sok sikert:) hallgass az ösztöneidre, és akár hagyhatod, hogy picit Ő vezesse az események folyását:)

2008. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kicsit dobtál az önbizalmamon :) Boldog karit :D
2008. dec. 24. 01:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy barátom ugyanennek a szituációnak a másik oldalán izgul épp (lány, lánnyal). Ha csak egy kicsit is hasonlít rá a barátnőd, vezetni fog. Amúgy csinálj mindent úgy, ahogy a vágyaid diktálják, az többnyire bejön.
2008. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :)
2008. dec. 24. 12:25
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
atyavilág...
2008. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi -.- am ha van tipp v egy gondolat irjatok lécci tényleg :) köszi
2008. dec. 24. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
hűűűű, micsoda probléma...
2008. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Hány éves vagy? Nem ártana ha előbb "bejáratnád" magad a pasiknál, mert feborulhatnak a dolgok. Ha pedig mindenképp lánnyal is ki szeretnéd próbálni, nem ártana ha valami tapasztalt partnert választanál... Egyébként az írásod alapján inkább olyan vagy mintha versenyre mennél, nem pedig szeretkezni. Az is lehet hogy nem lesz jó... akkor sem lehet erőltetni. Egyébként ha szoktál masztizni, és már kiismerted magad, a barátnőd meg úgyszintén, akkor könnyen lehet hogy kellemes lesz. Csak még egyszer: ez nem verseny!
2009. jan. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és egyáltalán nem úgy tekintek erre mint egy versenyre szimplán izgulok az egész miatt, mert bármi történik ő ugyebár már volt hasonló helyzetben én meg nem és nem akarom leégetni magam (amit lehet ő nem is venne annak szimplán én érezném szarnak) mert egyébként tök jól megvagyunk..igy már remélem érthetőbb
2009. jan. 2. 11:00
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Még egyszer, szerintem nem ártana egy kicsit pasiznod mielőtt lányokkal kezdessz... Ami a barátnődet illeti, szerintem ne görcsölj, biztos hogy először nem leszel olyan jó a szexben, de attól maga az együttlét még lehet nagyon kellemes. Ja, és nagyon fontos, csak lazán, engedjétek el magatokat. Sok szerencsét :-) Majd mesélj...
2009. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!