Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen gyakori az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori az, hogy egy nő képes legyen csakis a mell izgatásával orgazmust elérni?

Figyelt kérdés
Most hogy így visszaemlékszem, a barátnőmmel a 2 és fél éves kapcsolatunk során sikerült 2-szer 3-szor. Csak kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire gyakori.
2008. dec. 23. 22:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem sem gyakori, de szerintem lehetséges. én ugyan nem vagyok szűz, de a mellem iszonyatos erogén szónám. Imádom a párom a nyelvével izgatja szívogatja és keményen markolássza. Néha én is úgy érzem nem kell sok és elélvezek pedig ott lent hozzám sem nyúl.
2008. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Én 1x éreztem azt mellcsókolgatás közben, hogy menten elmegyek :) De nem sikerült, mert le kellett állítanom, valahogy annyira furcsa, de szuper érzés volt. Viszont a nyakam nyalogatása is képes kiváltani ugyanezt az érzést. Egyszerűen megőrülök tőle :)
2008. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én képes vagyok így orgazmust elérni!:DD

18/L

2012. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!