Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális sex-kor a cuccot le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális sex-kor a cuccot le kell nyelni vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nincs annál belsőségesebb viszony egy fiúval, ha lenyeled neki. Ezzel jelzed, hoyg elfogadod, és szereted teljes szívedből - szerintem.
2008. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy kell, olyan van hogy vagy akarod vagy nem. Ha már a szádban van ne köpd ki, de ha nem a szádba megy el akkor az sem tragédia. Sőt felnyalnod sem kell. Csináld úgy ahogy neked jó.
2008. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen rajtad múlik, van aki undorítónak tartja, (persze olyan is van aki már magát az orális szexet is annak tartja...) és van aki nem. Ha még nem csináltad, akkor ízleld meg, aztán ha tetszik akkor próbáld ki milyen lenyelni, de fontos hogy csak olyat tegyél ami neked is jó! Én pl. lenyelem, az íze nem rossz, és egyszerűbb is - pláne ha nem otthon vagy...
2009. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Amikor az autóban szopom le a párom mindig lenyelem, az utolsó cseppjét is nehogy a ruhánkra menjen
2009. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na meglátszik mennyi értelmes ember van:(Srác vagyok de sose várom el hogy lenyelje beteges idióta kurv..K

Szánalom

2010. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!