Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan dobjam fel a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a szexuális életemet?

Figyelt kérdés

Kezdem érezni hogy nagyon ellaposodott a szex a barátommal. Mindig csak egymásnak esünk (persze elötte petting..), van mikor finoman van mikor vadabbul.. Hogyan dobhatnám fel? Lány vagyok 17 éves, Barátom 19.

több mint 1 éve vagyunk együtt és fél éve élünk szexuális életet.

Új fehérnemű most nem lenne ideális, mert nincs rá pénzem... Vmi más ötlet?


2008. dec. 23. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Stihl fűrész
2008. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél év alatt ellaposodott az elég nagy gond szerintem...:S

Amugy mostanában én is így érzek néha..nekem pl az hiányzik hogy néha csak ugy leteperjen ne kérdezgesse hogy mit szeretnék mert hát 4 év alatt tudhatná márXD csak te tudhatod neked mi hiányzik:D

hajrá

2008. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Este, halvány lámpafénynél, esetleg egy lepedő mögött (úgy nem nagyon fog látni, de sejtelmes leszel) egy erotikus tánc, sztriptíz hozzáillő zene mellett, és mikor látod, hogy már nem bírja tovább, vesd rá magad. :)
2008. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Egyetértek az előttem szólókkal!!

Esetleg valami erotikus film előtte jó lenne, persze egy norm. film, ami beindítja a fantáziátokat!! :D

Giselle

2008. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Szexuálezoterika.

[link]

2008. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Egy közös fürdés is megtenné kezdetnek. Ott is lehet igazán jót hancúrozni. :-) vagy egy kis tejszínhab- méz- esetleg csoki nyalogatás egymásról. Ha nincs pénzed új fehérneműre, kombináld össze a ruháidat. Pl. fehér blúz és miniszoknya.. alá már nem is kell fehérnemű, úgyis csak lekerülne.

Remélem tudtam segíteni. R.

2008. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Határozott mozdulattal emeld meg, majd hirtelen dobd fel.
2008. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!