Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már csak szex miatt van velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak szex miatt van velem?

Figyelt kérdés

Ma feljött a barátom és igaz nem feküdtünk le egymással csak ő megujjazokk én meg kivertem neki. Amíg ezt csináltuk addig ölelgettet,csókolgatott de elötte meg utána nem mert azt mondat h "lusta."

És ezt nem most játsza el előszőr...amúgy 10 hónapja vagyunk együtt.


2008. dec. 23. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Lusta átölelni? Vagy csókolgatni?

Ha orgazmus után eldobja magát, mert kimerült akkor is átölelhetne, mert az végülis annyi, hogy átrakja a kezét mögötted...


Nem próbáltad mondani neki, hogy neked jól esne ha átölelne?

2008. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kielégülés után lusta, az teljesen normális, így működünk. Az én szerelmem megérti ezt :)

Ha előtte is az, akkor viszont gond van...

2008. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok: na de ahhoz is lusta hogy 1 mozdulatot megtegyen?

Mert ha mondjuk egy másfél órás menetről lenne szó, akkor persze ok

2008. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy melyik válaszoló nő és melyik férfi (:

Nem hiszem, hogy a szex miatt lenne veled. Szerintem szimplán elfáradt. Ha ő nem ölelget, csókolgat, akkor csináld te ezt! Találd fel magad..

2008. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szerintem meg változot a barátod! Sztem már nem ugy érezz írántad vagy vmi gond van nála, h csak mostanába csinálja ezt!:S:S

Meg azé előtte csokolgathatna meg ölelgethetne meg stb. me ezt minden lány naon szereti!

Ha lusta arra akko te meg mond azt h te meg lusta vagy neki kiverni:Dennyi! Te is legyél oan mint ő és akko elgondolkodik majd h" hoopáá talán még se kéne így viselkednem!"

Sok sikert!:)

2008. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!