Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek, hogy megbánom, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy megbánom, ha lefekszek vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van már lassan 1 éve barátom. ő joval idősebb tőlem és elkezem azon gondolkodni me lenne ha lefeküdnék vele. szeretem meg minden de mégis attol félek h sok év mulva megbánom:( tudom h vigyána rám meg minden de kicsit tartok attol h megbánnám
2008. jan. 3. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg bármi kétséges van, ne tedd meg! Akkor tényleg meg fogod bánni!!

Ne a vele töltött idő döntse el, hogy mikor teszed meg.

CSak akkor tedd meg, ha semmi kétséged nincs a szex felől!!Akkor szép emlék lesz, és nem bánod meg.

Én a mai napig nem bántam meg az elsőt, és annak már idestova 13 éve...

2008. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egy barátságot nem kellene elrontani szex-el,

mert barátság és barátság között is van különbség.

Lehet a tiéteknek nem éppen a szex az alapja, hanem sokkal sokkal több mély lelki barátság, mert akkor nem telt volna el ennyi idő szexmentesen...

ha már most arra gondolsz, hogy megbánnád, akkor ne tedd, kedveskedjél más módon, és az idő majd megoldja..nem érdemes aggódni előre, mert akkor biztosan fájni fog a fejed tőle..

2008. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy biztos benne hogy Te is szeretnél vele lenni semmi esetre se legyél az övé,csak ha igazán szeretnéd.még az is kérdés Te milyen idős vagy és mit jelent a kor különbség de ha Te nem vágysz az intim együttlétre akkor NEM TEDD MEG!!!
2008. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amig kétségeid vannak csak pettingeljetek. Én úgy értelmeztem h ez nem szimpla barátság hane m járás bár nem tudom:P Nem tudom ugyan hogy mennyi idős és hoyg te hány éves vagy de ha te 15 alatt vagy ő meg 20 főlött háát... Lehet hogy megbánod később hogy nem egy korban közelebb álló barátoddal vesztetted el. Nekem 3 évvel idősebb pasim van, és vele vesztettem el, nem bántam meg. De először még csak ismerjétek emg egymást testét:)
2008. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!