Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet-e egy lány metroszexuális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e egy lány metroszexuális?

Figyelt kérdés
vagy csak fiúkra jellemző???
2008. dec. 22. 23:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez kéz a kézben jár a melegséggel..aki nem meri felvállalni hogy homoszexuális,azoknak találták ki a metroszexualitást
2008. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk igen, mert az a fiú aki kozmetikushoz jár, és imádja a saját arcát, hát lehet hogy van benne egy kis másság...
2008. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
sztem ha pasi ennyire túlzásba viszi a külsejével való törődést, egyáltalán nem férfias. én nem tudnék ilyen pasira beindulni. egy részük meleg, másik részük nem, de azok meg erősen narcisztikus személyiségek, ami pszichológiai eset.
2008. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, Katy Perry is azt mondta hogy ő nem leszbi mert ez egy metroszexuális világ, mert annyi esze nincs hogy beírja a google-ba hogy mit jelent... mert azt hiszi hogy a metroszexualitás azt jelenti hogy az ellenkező nem tulajdonságait veszed fel, na nem. ÉN konkrétan metro vagyok
2009. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!