Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én vagyok ekkora csőd tömeg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ekkora csőd tömeg hogy nem találtam be a lyukba vagy talán más is volt igy? Kicsi a lyuk és nem fér be?

Figyelt kérdés
Vagyis hát szerintem nem teljesen az én hibám hiszen ott voltam a lyuknál és mikor tettem volna be nem fért be :S nem csúszott be pedig nedves volt :S Ezért én olyan bénának érzem magam és félek most már :((
2008. dec. 22. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggódj előfordul az ilyen emiatt ne érzed magad bénának legközelebb sikerülni fog :)
2008. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de barátnöm hülyének nézhet teljesen :(

még egy ekkora csalódást nem birok ki :S

2008. dec. 23. 00:00
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Nehéz dolog a szex. Főleg az eleje. Nem gyerekjáték, mint sokan gondolják. :P


Főleg, ha mindketten kezdők vagytok.

2008. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Ezek szerint a barátnődre is ráfér egy kis gyakorlás, ha emiatt hülének néz...előfordul. Én két éve vagyok a párommal és még most is néha-néha mellé lő...Neked is ilyenkor kell egy kis segítség a barátnődtől.
2008. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Velem is elofordult már ilyen! Lány vagyok! De én éreztem nagyon cikinek! Mintha becsukodtam volna:( jaaaaj nagyon ciki volt még most is az ha eszembe jut! Lehet,h.a barátnod meg ugy érzi inkább neki ciki! Szoval ne parázz, téged tuti nem hibáztat! a csajok általában inkább eloszor magukban keresik a hibát /sajnos/
2008. dec. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
huhúúúúú velem hányszor előfordult van mikor nem megy be elsőre de ha egyszer bemegy.... meglátod vagyis megérzed ki se akarsz majd jönni...hehe
2008. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyen, nálunk is előfordult, de itt szerintem nagyobb a valószínűsége, hogy a lány a "hibás". Ha én nem igazán vágyom rá, én is leblokkolok, görcsös vagyok, ha kellőképpen nedves, az izmok akkorsem engednek ha stresszes, ilyenkor a behatolás fájdalommal is járhat. Beszéld meg vele mégegyszer, hogy biztosan akarja-e, aztán kezdjetek neki mégegyszer, ő pedig segítsen neked, eltalálni a helyet, sőt sokat segít, ha ő van felül, így szabályozni tudja a behatolás mértékét. Ne erőltess semmit.
2008. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsőre mi sem találtuk, mert mindketten kezdők voltunk. Síkosító!! Én idegenkedtem, de hasznos, mert ha sokat raksz, gyakorlatilag magától becsúszik. És kérd meg a lányt, hogy húzza szét az ajkakat, ahogy neki jó...
2008. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj, és nyugodj meg, a mi kapcsolatunk ettől csak még erősebb lett. Ez csak a TI dolgotok:)
2008. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó lesz az nyugi! Bár én tartanák a szexnél:(:( Még barátnőm sincs, örülj hogy neked van, és vigyázz ne csak a szexre használd! Sok szerencsét!
2008. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!