Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túlságosan szégyenlős vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan szégyenlős vagyok az orgazmus terén, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb fél éve élek nemi életet, eddig ő az első barátom, vele történt minden. Volt már mikor közel voltam a csikló orgazmushoz, de mindig mondtam hogy hagyja abba vagy eltoltam onnan a kezét, mert annyira szégyenlem, hogy mivan ha kinevet ha elkezdek ott rázkódni vagy nem tudom :D:D Tudom kicsit beteges, de alapból ilyen parázós vagyok. A hüvelyorgazmusról meg nem is beszélve... Mondjuk attól még sztem messze vagyok, de akkor is :D Hogyan győzhetném le?:S
2008. dec. 22. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az önbizalmaddal is komoly problémák vannak, először ezen kéne segíteni.

Elég nagy probléma, ha úgy gondolod, hogy ami veled történik, az szégyellnivaló és hogy ezért bárki kinevetne.

A fiú pont azt szeretné látni rajtad, hogy mennyire élvezed azt, amit csinál neked. Ha eltolod a kezét, elutasítod, az nagyon rosszul esik neki.

2008. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ehhez hatalmas szerelem kell, meg érzelmek, hogy ez feloldódjon ez a gátlás.
2008. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ej... erre találták ki a takarót!

A fiúk alapból mindent megtalálnak alatta: másodpercek alatt, éjjel és csukott szemmel is! Próbáld ki te is, egy jó hangulatvilágítással. Egyrészt a fiúd meg fog őrülni tőle, olyan jól nézel majd ki - másrészt jótékonyan elrejti a részleteket: pl. ha elpirulsz.


És engedd el magad nyugodtan: ha a fiú elég izgatott, akkor mindent szépnek talál rajtad, és minden tetszik neki (és izgatja), amit teszel!

2008. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
életkorodat 13 és 15 közé saccolom,ezzel mindent elmondtam.
2008. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csináljátok sötétben, vagy nagyon gyenge fénynél és hunyd be közben a szemeid. Nekem ez bevált, és ma már nincsenek ilyen gondjaim.

Egyébként meg kinevetni nem fog, hacsak nem idióta. Inkább odáig lesz, meg vissza, hogy eljuttatott a csúcsra :) Inkább azt fogod látni az arcán, hogy még, még, még. Minden bizonnyal örömmel fogja eltölteni és büszke lesz magára :)

2008. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és szoktunk alkalmazni takarót csak vhogy mindig lekerül a földre :D Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még
2008. dec. 22. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amatőr vagy :-)

Keresztben kell leteríteni azt a takarót! A cicid kilátszhat: azt már csak nem szégyelled?

Ha még így is lecsúszik, akkor pedig tekerd magadra :-)

De akkor valami vékonyat, különben igencsak meleged lesz.

2008. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy vagyok szégyenlős, hogy kilátszanak a testrészeim. Az egyáltalán nem gáz.. csak amit leírtam kérdésben :D
2008. dec. 23. 10:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Basszus olyan jó dologtól fosztod meg magad, hogy hű, nem is beszélve a párodról:(

Ha izgat és élvezed, akkor élvezd. A férfiak 99,8% élvezettel nézi szerelme gyönyörét, a maradék 0,2% sajnos nem lát. Szóval ha izgat, akkor maradj veszteg a kezeddel, mármint ne pakolgasd le a kezeit a "játékáról" hanem te is kényeztesd. Szégyenlősség ide vagy oda.

Ha olyan pózban izgat, akkor mikor érzed az orgazmusod húzd magadra, nem magadba... bár az is jó, és szorítsd magadhoz, akkor nem rázkódsz úgy mint akit áram csapott meg, a kezeit meg hagyd egy picit játszani, amíg jól esik. Közben a heves csókok... Hajrá

2008. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!