Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 3 hónapja új barátom van, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja új barátom van, de nem tudok elélvezni amikor együtt vagyunk. Csak ő tud eljutni. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

amikor a vègère jutok, ugy èerzem sikerult, de mègsem.

szeretnèk babàt,az gond ha èn nem megyek el?eggyutt kène elèlveznunk,ahhoz hogy terhes maradjak?


2008. jan. 2. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Neked ahhoz nem kell elélvezned, elég ha pasi megteszi! De basszus, ez most komoly, hogy valaki ennyire ne lenne tisztában az ilyenekkel???
2008. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

bocs vki nem kap ilyen felvilágosítást!!:@

de télleg elöbb meg kellett volna gondolnod a kérdést

az ami belőled jön az csak azért van h jobban csússzon

ami belőle az azért h legyen baba

szted amikor megerőszakolnak vkit és terhes lett akk élvezte????

hát nem hiszem

lényeg h neked nem kell elélvezned

de ha nem tudsz elélvezni akk nem jó vele a szex akk miért akarsz tőle gyereket?

ráadásul 3 hónapra:/

mindegy

amit akartál azt megtudtál

sok szerencsét a babához:D

2008. jan. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
A baba pontosan tudja, hogy volt-e az anyjának és az apjának is orgazmusa. Ez a legideálisabb a későbbi fejlődésére és a felnőttkorára. Na meg, hogy szerelem legyen. Ha nincs orgazmusod, ott valami nem stimmel, én előbb ezt oldanám meg, és utána a baba...
2008. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
én 10 hónapja vagyok együtt barátommal. Élvezem a szexet, de még soha nem jutottam el a csúcsra. Nagyon szeretjük egymást, figyelmes is. Persze szereném már tudni, hogy milyen is amikor igazán jó,de nem vagyok kétségbeesve. 21 éves vagyok, ő az első komoly kapcsolatom. Mindenhol azt lehet olvasni, hogy a nőknem nem olyan egyszerű eljutni a csúcsra. Ezért nem is aggódom. Minél jobban akarja az ember, annál kevésbé fog összejönni szerintem. Én is görcsösen ragaszkodtam hozzá eleinte, hogy miért nincs orgazmusom, de mióta nem rágódok rajta sokkal jobb az együttlét. Igaz még azóta sem éltem át, de ettől függetlenül harmonikus a kapcsolatom. Ja és az igazság az, hogy nem kell a babához a nőnek is a csúcsra jutnia. Persze bizti sokkal jobb, de nem feltétel a női orgazmus ahhoz, hogy babátok lehessen.
2008. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van aki hosszú évekig együtt van a párjával úgy, hogy nincs vagy nem mindig van orgazmusa! Te 3 hónap után mit vársz?


Már bocs, de elég butácskának tűnsz!Miért kéne együtt elélveznetek, hogy baba legyen! Szerintem addig ne vállaj babát, amíg ilyen alap dolgokkal nem vagy tisztában!!!!

2008. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha babát vállalsz,akkor már biztos felnőtt vagy.Ha felnőtt vagy,akkor tudnod kéne.Mind1.Nem kell elélvezned.aki az erőszakolást írta annak igaza van.Azok sem élvezik!!!!
2008. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
8 éve vagyunk egyutt a Férjemel,abbol 3 mint férj és feleség.Elsok voltunk egymásnak a szex terén.Nálam sincs mindig orgazmus,mégis élvezek minden egyutlétet.Ja,és van egy 2 éves kisfiunk.
2008. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!