Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális egy távkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy távkapcsolatban (heti, kétheti, háromheti találkozás), hogy ha a párommal vagyok azon az 1-2-3 napon, naponta többször is megkívánom a szexet?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, nem kéne problémának lennie, pláne, hogy távkapcsolatról van szó. De néha úgy érzem, a párom nem annyira lelkes, mint én. Félek, hogy csak miattam szexel, nem azért mert kívánja, hisz általában mindig nagyon fáradt.

Az együtt töltött idő nagy része huncutkodásról szól. Egyszerűen nem tudok betelni vele, megkívánom, ha vele vagyok. Legszívesebben reggeltől estig szeretkeznék vele. Szexőrült vagyok? Tényleg sok? Hogyan tudnám kordában tartani a vágyaim?

4 hónapja vagyunk együtt, vele vesztettem el a szüzességem. (23/l)


2008. dec. 21. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem vagy szexőrült...én minden nap látom a barátomat(9 hónapja vagyunk együtt) Én is vele vesztettem el a szüzességem (6hónap járás után és azóta én is vágyom rá...és én minden percben:D

Szal nyugi nem vagy szexőrült... :)

2008. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te szex őrült vagy, akkor én is:) Mi is távkapcsolatban vagyunk, ugyanezekkel a feltételekkel, 4 hónapja.. és igen, én is az egész 7végét szeretkezéssel tölteném legszivesebben. És az a fura, h a párom meggyőződésem szerint perverz:)amit én csöppet sem bánok, de mégis van olyan, h neki már elég, de nekem még nem feltétlenül.

De szeret és én is szeretem és szerencsére ezt mind megtudjuk beszélni együtt:)

2008. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen ritkán találkoznánk, én állandóan borogatnám a párom :-)

23 évesen, ha kétszer ennyit kívánnál, még az is természetes lenne - de azért, ha a párod fáradt, ne erőltesd... viszont simogatni és masszírozni lehet olyankor is.

2008. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Hihetetlen, hogy egy 23 éves nő miből csinál problémát. Gondolom az még nem jutott eszedbe, hogy vele beszéld meg.
2008. dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Atya ég, hogy bírtad ki 23 éves korodig?
2008. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De eszembe jutott, hogy vele beszéljem meg. Azt mondja néha kicsit soknak érzi és nem mindig van olyan hangulatban. Kérdeztem, hogy akkor mi legyen? Fogjam vissza magam? Ne kezdeményezzek többet? Úgy tudtam a pasik örülnek, ha nem mindig nekik kell kezdeményezni...De úgy tűnik túlzásba is lehet esni :S

Arra lettem volna kíváncsi, hogy tényleg velem van-e a baj, vagy csak ő nem bírja a tempót?

2008. dec. 22. 10:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy bírtam ki 23 éves koromig? Úgy, hogy nem a pasizáson és a szexen járt az eszem, hanem a tanuláson, hogy diplomát szerezzek. Felállítottam egy fontossági sorrendet és a suli állt az 1. helyen. Ennyire egyszerű a válasz.
2008. dec. 22. 10:23




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!