Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Örülnétek neki, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek neki, ha a barátnőtök a szexshopban venne nektek valamit?

Figyelt kérdés

Ott szeretnék venni a barátomnak ajándékot. Valamit ami nem túl perverz, de kicsit mégis:P Várom a tanácsokat, hogy Ti minek örülnétek! Kösziii:)


(Tudom, hogy karácsonyi ajándékot \'nem illik\' ott venni, de tudja rólam a barátom, hogy milyen vagyok:D)


2008. dec. 21. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk számára viszonylag kevés dolgot készítenek, max ilyen hokizsák, guminő, férfi tanga. Én magamnak nem kérnék semmit, de imádom nézni, ahogy kedvesem játszik magával, bár sajna ő azt mondja, én sokkal jobb vagyok, így alig lehet rávenni. :P
2008. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdés jó. A válaszom nem.
2008. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés rossz. a válasz igen. :D

ne a férfinak, hanem magadnak. :D én örülnék mondjuk valami jó kosztümnek a csajon. :D

2008. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ja és az első választ kiegészíteném: ha hiszed ha nem van férfi vibrátor is, ánuszba kell dugni és a prosztatát bizergálja XD
2008. dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg dolgot lehet egy szexboltban férfiaknak is kapni. Sokan nem tudják de sok olyan játék van amit elsősorban nőknek szánnak de pasikon is működik.


Az, hogy egy férfi örülne-e ilyennek az elsősorban a beállítottságától függ. Én tudom magamról, hogy iszonyatosan nagy örömöt szerezne és biztos spontán brutál szeretkezés lenne az eredménye. De el tudom képzelni, hogy egy szégyenlősebb férfit ez zavarna.

2008. dec. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vettem a nejemnek- na jó vettük közösen egy vibrit! Nagyon odavan ért, pedig nem nagyobb mint az enyém...

De! Ha 69 -ben kényeztetjük egymást oldalról, jár a müfütyi benne,+ nyalom a csiklóját, fél óra alatt 4-5x elélvez!!!

2008. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!