Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy 16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy 16 éves fiú nem ismeri, nem tudja ezeket?

Figyelt kérdés

mi a csikló, erogén zóna

a lányoknak többféle orgazmusuk lehet

óvszer használata


2008. dec. 21. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen, vanak még ilyenek, akik nem ismerik ezeet a fogalmakat.

De ők nagyon kevesen vannak, mivel már nagyon fiatalon érdeklődni szoktak a szexualitás iránt, és az ehhez tartozó dolgok iránt.

Egyébként ha valaki nem ismeri még ezeket a fogalmakat, akkor addig ne is merüljön bele nagyon, főleg ha az utolsóval nincs tisztában, hiszen enélkül csak az álljon eki, aki már kapsából családot szeretne.

másrészt pedig az úgynevezett "felvilágosító" beszélgetések alkalmával ilyenekre nem térnek ki részletesen, maximum a védekezésen van a hangsúly ilyenkor.

2008. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
sőt, még nő is van ilyen 16 éves, de srácok elől meg titkolják, nehogy a gyermeki lelkivilágukat összetörjék.
2008. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen sajnos.Ezért is itélik el sokan ha fiatalon veszítik el a szűzességüket!Nagyon sok fiatal semmit nem tud róla csak hogy ,,menő''Az osztálytársnőm 18 elmúlt és szeptemberben világositottam fel mi az a csikló hol található,a vagina mit jelent stb. De azért 13 évesen kezdte az ipart..Sajnos emiatt itélkeznek sokan,mert igenis van aki már fiatalon is tud mindent,utána kérdez a szüleitől vagy olvas(ahogy én is tettem)14 évesen vesztettem el de mindent tudtam,a védekezésről és hogyan működik a férfi és női test.Így soha nem volt problémám a szexben.Sok nőnek azért nincs orgazmusa mert túl korán kezdte,nem maszturbál(t) nem olvas utána!De soha nem késő!4 év után átestem már a 3 fajta orgazmuson.Nem estem teherbe,nemibetegségem sem volt!Kivételek szerencsére mindig vannak.Nem kell kinevetni azt aki nem tud sokat erről,inkább segíteni elmagyarázni kell a dolgokat,mert lehet a szülei annyira konzervatívak,hogy erről nem beszélnek a gyerekükkel.PEDIG KÉNE!!
2008. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és sajnos tényleg így van, ahogy írtátok, csak azt nem értem, hogy ez a srác le akart velem feküdni, de azt se tudta hogy kell az óvszert használni
2008. dec. 21. 21:20
 5/16 anonim válasza:
95%
Igazuk van a válaszolóknak!Sajnos én korán kezdtem és nem tudtam semmit.Megbántam.Ha Édesanyám nem zavart volna el hogy nem ér rá erröl beszélni talán szebb élmény lett volna.Ha gyerekem lesz bármit kérdez megmondom a megfelelő választ rá.
2008. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
79%
Miért lettek lepontozva??Úgy bírom az okos tojásokat indoklás nélkül csak nyomogatnak!
2008. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Hát nem tudom, hogy miért érez sok ember így irántunk, talán féltékenység, hogy ők nem tudnak ennyire tömörek lenni.

Vagy passz.

Vagy a túl "okosak" tudják biztosan, hogy hogyan működik a világ, és gyanítom, hogy ők sokkal jobban tudják, bár azt nem értem, hogy akkor ők miért nem írják le a saját véleményüket.

Az egyik fenti voltam.

2008. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, letezel.
2011. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Mielott meg valaki belekot.hogy nem is olvastam vegig:

Azt nem irta hogy fiu vagy lany a kerdezo;-d

2011. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
igen és az a baj, hogy az abortuszok nagy része 18 év alatt történik
2011. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!